۴۰ دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی به هلال‌احمر تهران اهدا شد

تهران- ایرنا- ۴۰ دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی اهدایی خیران با ارزشی افزون‌بر ۱۰ میلیارد ریال و با هدف تجهیز بانک امانات پزشکی شعب جمعیت هلال‌احمر استان تهران، بین بیماران نیازمند و به‌ویژه بیماران مبتلا به ویروس کرونا توزیع شد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه جمعیت هلال احمر استان تهران، مدیرعامل این جمعیت در استان اظهار داست: شیوع ویروس کرونا توانست خصوصیاتی همچون اتحاد، نوع دوستی و همدلی انسان ها و همچنین قدرشناسی‌شان از نعمت سلامتی را بیش از پیش افزایش دهد.

شاهین فتحی افزود: این همدلی بی‌نظیر که از سال گذشته و با شیوع ویروس کرونا آغاز شد، باعث بروز موجی از نوع دوستی بین مردم شده است.

وی اضافه کرد: هرچند بسیاری از مردم در شرایط سختی از لحاظ معیشتی قرار گرفتند، اما هموطنان زیادی در قالب خیران و داوطلبان، کمک به افراد نیازمند و مبتلایان به ویروس کرونا را با مشارکت باشکوهی ترتیب دادند.

فتحی ادامه داد: مشارکت خیران برای تهیه بسته‌های بهداشتی و معیشتی و حضور نیروهای جوان، امدادگر و داوطلب جمعیت هلال احمر استان تهران در عرصه پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس و حمایت‌های درمانی، روانی و معنوی از مبتلایان و آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا بی‌نظیر است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران به بانک امانات پزشکی شعب این جمعیت اشاره کرد و افزود: این بانک روز به روز توسعه پیدا کرد و در حوزه های مختلفی از جمله تامین و توزیع کپسول اکسیژن و دستگاه‌های اکسیژن ساز در بین بیماران نیازمند و کم‌بضاعت سطح کشور اقدامات خوبی انجام داد.

فتحی افزود: بانک امانات پزشکی در شعب جمعیت هلال احمر استان تهران رو به توسعه و تجهیز است و تلاش می کنیم تا با تامین تجهیزات موردنیاز هموطنان نیازمند و کم بضاعتی که دچار بیماری شده اند و توان تهیه تجهیزات درمانی جهت بهبودی بیماری شان را ندارند، گامی در جهت تسکین آلام این افراد برداریم.


سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =