تاکید ستاد ملی کرونا بر تشدید محدودیت‌ها در خوزستان

اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونای خوزستان گفت: ستاد ملی کرونا بر تشدید محدودیت‌ها در استان تاکید دارد و در کنترل ترددهای مرزی نیز اقداماتی جدی انجام خواهد شد.

به گزارش ایرنا ولی الله حیاتی سه شنبه در حاشیه نشست قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در ستاد ملی کرونا مطالبات و خواسته هایی توسط استاندار مطرح و مقرر شد از امکانات سایر ارگان‌ها در جهت پیشگیری از بیماری استفاده شود.

وی افزود: تصمیماتی به منظور حمایت از کسبه و بازاری های استان که در این شرایط با محدودیت هایی مواجه هستند اتخاذ و قرار شد ستادی به ریاست استاندار تشکیل و منابعی به منظور اعطای تسهیلات با بهره پایین به اصناف تامین شود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت بر کرونای استان گفت: از این پس تیمهای هلال احمر استان  برای تست گیری در مرزها مستقر می شوند و همچنین ورودی ها و خروجی های استان با شدت بیشتری کنترل می شوند.

وی عنوان کرد: باز هم از مردم انتظار داریم که پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و همراهی خود را با ستاد مدیریت استان افزایش داده  و از تردد درون شهری پرهیز کنند.

در حال حاضر ۱۱ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز شیوع کرونا و هشت شهرستان نیز نارنجی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =