سرمربی شاهین بوشهر: نتیجه مساوی برای بازی با فجر سپاسی عادلانه بود

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: دو تیم شاهین و فجر شهید سپاسی موقعیت 100 درصد گلزنی نداشتند و بازی خوبی نیز ارائه کردند که شاید نتیجه مساوی برای این بازی عادلانه بود.

به گزارش ایرنا، فراز کمالوند روز سه ‎شنبه بعد از تساوی بدون گل تیمش برابر فجر شهید سپاسی شیراز در جمع خبرنگاران افزود: بازی امروز برای 2 تیم‎ سنگین بود و در نیمه نخست فجر و در نیمه دوم شاهین تیم برتر میدان بودند که حتی قادر به برتری در این دیدار بودیم.

وی بیان کرد: در چنین بازی‎‌هایی تیم‌‏ها باید از تک موقعیت‌‎های گلزنی استفاده کنند که در این بازی هیچکدام از تیم‌ها موقعیت 100 درصد گلزنی نداشتند.

کمالوند در ارتباط با وضعیت تیمش در نقل و انتقالات اظهار داشت: پنج روز پیش لیستی متشکل از ۱۶ بازیکن به مدیریت دادم که 5 تا 6 بازیکن از این لیست جذب شود تیم در کورس مدعیان صعود به لیگ برتر قرار می‌‎گیرد.

وی افزود: شاهین تا الان هفت بازیکن را از لیست خارج کرده و در ادامه نیز  ۲ بازیکن دیگر از ترکیب این تیم خارج می‎‌شوند.

کمالوند در ارتباط با وضعیت داوری مسابقات لیگ نیز اظهار داشت: امیدواریم با توجه به تغییر صورت گرفته در فدراسیون وضعیت داوری فوتبال کشور نیز ارتقا یابد.

وی ادامه داد: اگر عمدی در کار داور نباشد که در دیدار امروز شاهین و فجر نیز در تصمیم‌‎های اشتباه داور نبود باید قبول کرد که باید همانند بازیکنان به داوران نیز فرصت داد تجربه لازم را کسب کنند.

کمالوند افزود: تیم شاهین تا صدر جدول ۶ امتیاز بیشتر فاصل نداشته و با تلاش بیشتر قادر است تا خود را به صدر برساند که برای تحقق این مهم نیاز به تدارک و برنامه‌ریزی لازم است.

وی اظهار داشت: هیچ‌گاه حین ترک شاهین قصد رفتن به تیم لیگ برتری نداشتم زیرا در سن ۳۰ سالگی موفق به حضور در تیم لیگ برتری شدم و لیگ برتر ندیده نیستم که برای حضور در لیگ بالاتر قید شاهین را بزنم.

کمالوند افزود: بوشهری‌ها تیم‌داری می‌کنند و باشگاه‌داری نمی‌کنند زیرا باشگاه داری بدین معنی است که تیم کلینیک فیزیوتراپی و آکادمی قوی داشته باشد و تا وقتی این مشکل برطرف نشود شاهین پس از صعود دوباره به دسته پایین تر سقوط می‌کند.

وی یادآور شد: انگیزه من به عنوان سرمربی از سایر مجموعه باشگاه شاهین برای رسیدن به لیگ برتر بیشتر است و این طبیعی است زیرا شغل سایر مجموعه به عنوان کارکنان شهرداری، فوتبال نیست.

کمالوند عنوان کرد: اکنون نیز اختلاف تیم با صدر بسیار اندک است که امیدواریم با همراهی مجموعه شاهین و پرداخت به موقع به بازیکنان زمینه برای صعود تیم فراهم شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =