آیندگان هرمزگان در برابر حریف زنجانی خود متوقف شد

بندرعباس- ایرنا- در هفته سوم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور تیم آیندگان هرمزگان در مصاف با اسپیناس زنجان سه شنبه شب به پیروزی دست یافت متوقف شد.

به گزارش ایرنا، در نیمه نخست این بازی شاهد یک بازی جذاب از ۲ تیم بودیم اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و تیم‌ها با نتیجه بدون گل به رختکن رفتند. 
در نیمه دوم قرمز پوشان هرمزگانی خیلی زود به گل رسیدند و مصطفی رحمانیان دروازه اسپیناس زنجان را باز کرد. 
فشار حملات شاگردان هادی بزوال در تیم آیندگان هرمزگان روی دروازه سفید پوشان زنجانی هر دقیقه بیشتر می‌شد تا این که حسن سپهری برای بار دوم دروازه تیم مهمان را باز کرد.
 زنجانی ها که نمی‌خواستند دست خالی از بندرعباس بروند، رو به بازی هجومی آوردند و در دقیقه ۳۰ بازی توسط میلاد رمضانی یکی از گل‌های خورده را جبران کردند. 
در ادامه بازی این تیم اسپیناس زنجان بود که برای رسیدن به گل مساوی تلاش بیشتری کرد و در دقیقه ۳۵ حسن محمدی موفق شد گل مساوی را به ثمر برساند. 
در دقیقه ۳۸ بازی تیم آیندگان روی خطای ششم تیم اسپیناس صاحب یک ضربه پنالتی شد که مصطفی رحمانیان آن را از دست داد.
 تنها پنج ثانیه مانده بود تا بازی به پایان برسد که یک بار دیگر آیندگان صاحب ضربه پنالتی از نقطه دوم شد. و این بار هم حسن سپهری موفق نشد دروازه تیم اسپیناس را باز کند تا بازی ۲ بر ۲ مساوی به پایان برسد و آیندگان با این مساوی چهار امتیازی شد. 
دیگر نماینده استان فولاد هرمزگان در کرمان برابر فولاد زرند ایرانیان این شهر صف آرایی کرد. این بازی در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود فولاد زرند به پایان رسید. 
در این بازی امیر رضا خون جهان تنها گل تیم فولاد هرمزگان را به ثمر رساند و ۲ گل فولاد زرند ایرانیان محمد علی رضا زاده زد. 
لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور با حضور ۲۶ تیم در چهار گروه پیگیری می‌شود و از هر گروه ۲ تیم جواز حضور در مرحله بعد را کسب می‌کنند. 
مرحله نخست این رقابت‌ها ٢٧ اردیبهشت ماه سال آینده به پایان می‌رسد و مرحله دوم این بازی‌ها نیز در ۲ گروه چهار تیمی برگزار خواهد شد و در پایان از هر گروه یک تیم به لیگ برتر صعود خواهد کرد.
آیندگان هرمزگان که مقتدرانه از لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور به لیگ یک راه یافت در گروه سوم با تیم های شاهین کرمانشاه، اسپیناس قزوین، ایرالکو اراک، سفیر گفتمان تهران و مبل کریمی البرز هم گروه است. 
فولاد هرمزگان که با خرید امتیاز تیم آذرخش پا به این 
رقابت‌ها گذاشته است، در گروه نخست با تیم های شهرداری قرچک، خانه صنعت کرمانشاه، نما سازان ساحل آبادان، عقاب تبریز ، فولاد زرند ایرانیان و شهدای جوار ۶۵ ایلام هم گروه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha