سرمربی فجر سپاسی: داور تحت تاثیر کادر فنی شاهین قرار گرفت

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: داور بازی این تیم با شاهین شهرداری بوشهر از دقیقه ۲۵ بازی به بعد تحت تاثیر فشار کادرفنی حریف قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، علی اصغر کلانتری روز سه‏‌شنبه پس از تساوی بدون گل تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: تا دقیقه ۲۵ بازی فجر چندین موقعیت خوب گلزنی داشت ولی حریف وقتی فشار تیم ما را دید سعی کرد با فشار روی داور بازی جریان بازی را به سود خود تغییر دهد.

وی بیان کرد: این شرایط باعث شد تا داور جوان مسابقه تحت تاثیر قرار گیرد و نتواند قضاوت ایده‌آلی برای این بازی داشته باشد.

کلانتری ادامه داد: داوری مسابقات فوتبال لیگ دسته اول ایران هنوز در وضعیت  ۱۰، ۱۵ سال گذشته قرار دارد.

وی افزود: امروز همه دیدند تیم و کادر فنی فجر شهید سپاسی در جریان بازی آرام بودند ولی با این وجود هنوز سر این تیم توسط داوری بریده می‎‌شود.

کلانتری اظهار داشت: فجر تیم متمولی نیست و امروز نیز تنها ۱۵ بازیکن در اختیار داشت و شرایط ما در مجموع مطلوب نیست که با وجود یک بازی زیبا این طور با تیمم رفتار ‎‌کنند.

وی گفت: اشتباه‌‎های داور بسیار تاثیرگذار بود و ۲ بازیکن تیم حریف باید از زمین مسابقه اخراج می‌شدند ولی در مقابل با دادن کارت زرد به بازیکنان تیم ما از اخراج بازیکن حریف صرف نظر کرد.

کلانتری اظهار داشت: تیمی مانند شاهین که زمین باکیفیت و بازیکنان میلیاردی دارد باید بتواند ۱۰ گل به تیم فجر بزند و نیازی به اعمال فشار  روی داور و شلوغ کاری ندارند.

وی افزود: با این وجود امروز بازی ۷۰ به ۳۰ از لحاظ مالکیت توپ و موقعیت گلزنی به سود تیم فجر بود ولی در نهایت موفق به کسب پیروزی نشدیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =