نمایشگاه عکس مجازی «لشکر فرشتگان تاریخ ساز» برپا شد

تهران - ایرنا - نمایشگاه عکس مجازی «لشکر فرشتگان تاریخ ساز» از مجموعه تولیدات تصویری اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران، در آستانه روز بزرگداشت شهدا برپا شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از «ایثار»، مجموعه آثار تصویری «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» از سوی اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران تولید و در آستانه روز بزرگداشت شهدا در قالب نمایشگاه عکس مجازی منتشر شد.

در این نمایشگاه مجازی ۱۳۰ عکس از زنان افتخارآفرین ایران، از انقلاب اسلامی تا امروز ثبت شده است. زنانی که در دوران درگیری با حکومت طاغوت و دوران دفاع مقدس با ایثار و جان‌فشانی خود مسیر انقلاب اسلامی را در رسیدن به هدف خود هموار کردند.

این نمایشگاه مجازی به مناسبت روز شهید و در آستانه‌ برگزاری «کنگره ملی فرشتگان تاریخ ساز»، در پایگاه خبری حیات منتشر شد و تا پایان سال جاری در معرض دید علاقمندان قرار دارد.

همچنین فراخوان مقالات «لشگر فرشتگان تاریخ ساز»، ‌ حوزه های مطالعاتی برای ارسال مقالات به کنگره «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» در هشت عنوان مورد نظر قرار گرفته که شامل حوزه های «فرهنگی و آموزشی»، «اجتماعی و روانشناختی»، «اقتصادی»، «سیاسی و بین المللی»، «حقوقی»، «دفاعی» و «رسانه و فضای مجازی» و «سلامت» است.

از سوی شرکت کنندگان  اصل مقالات تا هفتم اسفندماه به دبیرخانه ارسال شده و از نویسندگان سه مقاله برتر قدردانی به عمل می آید.

این همایش اسفند ماه جاری و با مشارکت نهادهایی از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران»، «معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری»، «وزارت کشور»، «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، «ستادکل نیروهای مسلح»، «شهرداری تهران»، «سازمان بسیج هنرمندان»،   «دانشگاه الزهرا»، «جامعه الزهرا» و «دانشگاه شاهد» برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =