۱۲ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۵
کد خبرنگار: 884
کد خبر: 84248755
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش ۲۶۹ تومانی نرخ دلار

تهران- ایرنا- هر دلار امروز (سه‌شنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۲۵۲ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز کاری گذشته (دوشنبه) ۲۶۹ تومان کاهش داشت. نرخ هر یورو نیز به ۲۹ هزار و ۲۰۷ تومان رسید.

به گزارش ایرنا، قیمت فروش یورو امروز با کاهش ۳۸۷ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته (دوشنبه) به ۲۹ هزار و ۲۰۷ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۴ هزار و ۴۰ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۶۲۸ تومان بود. همچنین قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۴ هزار و ۲۸۳ تومان و قیمت فروش آن ۲۴ هزار و ۵۲۵ تومان است.

علاوه براین، نرخ خرید یورو در بازار ۲۸ هزار و ۹۱۷ تومان و نرخ فروش آن ۲۹ هزار و ۲۰۶ تومان اعلام شد.

براساس این گزارش، در سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته (دوشنبه)، هر یورو به قیمت ۲۹ هزار و ۵۰۴ تومان و هر دلار ۲۴ هزار و ۶۷۶ تومان به فروش رسید.

 همچنین دیروز در سامانه سنا، حواله یورو به قیمت ۲۹ هزار و ۵۳ تومان معامله و همچنین حواله دلار به قیمت ۲۳ هزار و ۹۰۷ تومان فروخته شد.

به گزارش ایرنا، بررسی رفتار فعالان بازار ارز در روزهای اخیر نشان‌دهنده تردید و سرگردانی آنهاست به‌طوری که از تداوم رشد بهای ارز نا امید شده و چشم به ریزش قیمت‌ها دارند. به نظر می‌رسد که دلالان بازار ارز اکنون به پیش‌واز تحولات پیش رو رفته‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =