۱۲ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۶
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84248675
۰ نفر

برچسب‌ها

پلیس البرز عوامل ۴۸ فقره سرقت منزل را دستگیر کرد

کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد که اعضای باند چهار نفره که تحت عنوان مامور یک دستگاه دولتی در منازل حضور یافته و اقدام به اخاذی و سرقت می کردند، توسط پلیس این استان در همدان دستگیر شدند.

سرهنگ محمد نادربیگی روز سه شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که در پی دریافت چند فقره شکایت سرقت منزل و اخاذی تحت عنوان مامور موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی استان البرز با بررسی های تخصصی اعضای باند چهار نفره که از یک طایفه خاص بودند را در استان همدان شناسایی و دستگیر کردند.

نادربیگی خاطرنشان کرد: متهمان همه دارای چندین  فقره سابقه سرقت در استان های مرکزی ، همدان، قم ، تهران و البرز هستند که علاوه بر سرقت منازل در اطراف فرودگاه ها و بازارهای تجاری تحت پوشش مامور از مردم اخاذی می کردند. 

نادربیگی افزود: سارقان پلاک خودروها را سرقت و با نصب به سه خوردوی سمند، زانتیا و پژو اقدام به سرقت می کردند.

رییس پلیس آگاهی استان البرز بیان داشت : سارقان تاکنون به ۴۸ فقره سرقت و اخاذی اعتراف کردند و ۱۳ مالباخته شناسایی شدند.

وی گفت: ارزش اموال سرقت شده تاکنون ۱۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

وی با بیان این که متهمان برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارند، اظهار داشت : تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.
رییس پلیس آگاهی البرز گفت که  با حکم دادستان عمومی و انقلاب استان البرز، تصویر بدون پوشش متهمان در رسانه ها منتشر تا چنانچه افرادی به این شیوه مورد سرقت قرار گرفتند به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج ، میدان طالقانی،  ابتدای بلوار تعاون مراجعه کنند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =