نفرات برتر جشنواره  رویش در اصفهان معرفی شدند

اصفهان- ایرنا- آیین اختتامیه چهارمین جشنواره کشوری رویش روز سه شنبه با معرفی نفرات برتر بخش‌های مختلف این رویداد فرهنگی در اصفهان برگزار شد.

به گزارش ایرنا در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره کشوری رویش که در تالار شهروند اصفهان برگزار شد، نفرات برتر کشوری در زمینه‌های هنری و نمایندگان کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی برتر معرفی شدند.

در پایان این جشنواره نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند:

رشته شعر کلاسیک 

نفر اول: حسن فردوسی پورازاستان اصفهان
نفر دوم : حسن خلجی ازاستان زنجان
نفرات سوم مشترک: مرجان اکبر زاد ازاستان اصفهان  و محمد شفیعی فر ازاستان قزوین

رشته شعر نو
نفر اول: زهرا ایروانی ازاستان گلستان
نفر دوم : زهرا حیدری ازاستان بوشهر
نفر سوم مشترک  : داود کوچکی فشکی ازاستان البرز   مهدیس غنی زاده ازاستان بوشهر

رشته ترانه
نفر اول : روح اله مطلبی ازاستان تهران
نفر دوم : آنیتا صفایی پور از استان خراسان رضوی

رشته داستان کوتاه
نفر اول :عاطفه مشعلی زاده ازاستان خوزستان
نفر دوم :مریم رضائی ازاستان مرکزی
نفر سوم :امینه گل زاده ازاستان خوزستان

رشته نثر ادبی
نفر سوم : پیام عباسی ازاستان بوشهر

رشته نقاشی
نفر اول : مرجان نیک جاه  از استان قزوین
نفر دوم : مهدیه حقیقت جو  از  استان تهران 
نفر سوم : فاطمه محمدی از استان کرمان

رشته خوشنویسی
نفر اول : حمید بهرامی ازاستان اصفهان
نفر دوم : عالیه سامعی ازاستان تهران
نفر سوم : سید مهرداد مهرابی ازاستان مرکزی

رشته طراحی
نفر اول : زهره رجب زاده برجی ازاستان تهران
نفر دوم : فاطمه جعفری ازاستان البرز
نفر سوم : محمدامین نوشادی ازاستان بوشهر

رشته مصنوعات شیشه ای
نفر سوم : نگین مزینانی ازاستان اصفهان

آثار حجمی
رتبه شایسته تقدیر: زهره خالقی ازاستان کرمانشاه

رشته طراحی پوستر 
نفر اول : محمدعلی ناصری ازاستان تهران
نفر دوم : مهدیس غنی زاده ازاستان بوشهر
نفر سوم : شقایق پاکی پودنکی ازاستان فارس

رشته فرش و گلیم
نفر اول: منصوره ملکوتی خواه از استان اصفهان
نفر دوم:مریم برزه کار از استان اصفهان
نفر سوم: گلزار شریفی از استان زنجان

رشته مصنوعات فلزی
نفر اول: ذوالفقار سلیمانی دهقی از استان اصفهان
نفر دوم: مینا بهرامی از استان اصفهان
نفرات سوم مشترک  : مریم بازرگان ازاستان زنجان و امیررضارضوانی قمشلوئی ازاستان قزوین

رشته مصنوعات پارچه ای
نفر اول : فاطمه یزدانی راد از استان خراسان جنوبی
نفر دوم : آرزو ضیا لاری از استان اصفهان
نفرات سوم مشترک: ناهید مروثی ازاستان اصفهان و سعید محمودیه ازاستان اصفهان

رشته تک نوازی دستگاهی ایرانی ازملودی
نفر اول : محمد مهدی سلجوقی از استان کرمان
نفر دوم : منا صائمی از استان اصفهان
نفر سوم : مجید فرهمندی از استان فارس

رشته تک نوازی دستگاهی ایرانی ازکوبه ای
نفر اول : زهرا کاظمی ازاستان اصفهان
نفر دوم : سید حسن پورمیر ازاستان مازندران
نفرات سوم : نگین شریفی  ازاستان گلستان ،امیرحسین باکوئی  ازاستان مازندران و صدف تکش ازاستان تهران

رشته تک نوازی پاپ
نفر سوم : مهناز کاظمی پور ازاستان اصفهان

رشته  گروه نوازی موسیقی دستگاهی ایرانی
نفر اول  : علی زارع  ازاستان فارس
نفر دوم : پریسا آقاجان ازاستان اصفهان

رشته  گروه نوازی ارکسترال کلاسیک
نفر سوم : غزاله صادقی زاده ازاستان اصفهان

رشته تک خوانی پاپ
نفر اول : امیر نصراللهی ازاستان اصفهان
نفر دوم : احسان حشمتی ازاستان البرز
نفر سوم : محمد عسکرنژاد فراغه ازاستان یزد

رشته تک خوانی نواحی ایرانی و مقامی
نفر اول : عبدالغفور محمدزاده ازاستان خراسان جنوبی

رشته تک خوانی دستگاهی موسیقی
نفر دوم  : سجاد وفادار نژاد از استان سیستان و بلوچستان 
نفر سوم : امید بخشی از استان همدان

رشته  گروه خوانی سرود و آهنگ های انقلابی 
نفر سوم : آزاده محمدی ازاستان اصفهان

رشته فیلم کوتاه
رتبه شایسته تقدیر : زهرا علیدادی ازاستان چهارمحال و بختیاری

رشته فیلم مستند 
رتبه شایسته تقدیر : عاطفه داودی ازاستان زنجان

رشته تئاتر
رتبه  اول تئاتر صحنه ای : محمدجواد رضوانی الاصل ازاستان تهران
رتبه  شایسته تقدیر  تئاتر آئینی : امیرعباس امیری ازهمدان
رتبه  شایسته تقدیر  تئاتر رادیوئی  : لیلا جلیل پور ازاستان آذربایجان شرقی

رشته فیلم نامه نویسی
رتبه شایسته تقدیر : فریباالسادات جعفری ازاستان اصفهان

رشته  عکس
نفر اول : سیدصادق هاشمی ازاستان اصفهان
نفر دوم : نگین محمدی فرد ازاستان اصفهان
نفر سوم : سیمین جلیلی ازاستان اصفهان

رشته سفالگری
نفر دوم : سارا فرجی ازاستان اصفهان
نفر سوم : زهره سادات کوه بر ازاستان قم

رشته نگارگری و تذهیب
نفر اول : سمیه رشیدی ازاستان خراسان رضوی
نفر دوم : لیلا بهروزی مطلق ازاستان خراسان رضوی
نفرات سوم  مشترک : راحیل نیک مقامی ازاستان قم و معصومه احمد پور بوشهری ازاستان بوشهر

رشته مصنوعات چوبی
نفر اول ازامیرحسین گودرزی ازاستان فارس
نفر دوم : سارا فرجی ازاستان اصفهان
نفر سوم : محمد محمدی ازاستان کرمان

رشته ایده برتر
نفر اول : هانیه رکابدار ازاستان همدان
نفر دوم : امیر حسین گودرزی ازاستان استان فارس
نفر سوم : فاطمه دهقان نیری ازاستان یزد

کانون ایثار و شهادت و دفاع مقدس
کانون اول ایثار و شهادت : کیانوش حیاتغیبی ازاستان چهارمحال و بختیاری
 کانون شایسته تقدیر ایثار و شهادت : زینب کوچکی ازاستان اصفهان
کانون سوم دفاع مقدس : حسین ربیعی ازاستان چهارمحال و بختیاری 

کانون کارآفرینی
کانون اول : امیرحسین گودرزی ازاستان فارس
کانون  دوم : سینا حسنی نژاد ازاستان آذربایجان غربی
کانون سوم : عشرت مجیدی ازاستان کردستان

کانون های ورزش و فرهنگ نجوم و ستاره شناسی ایران شناسی و گردشگری
کانون سوم ورزش و فرهنگ  : معین نجفی شعاع ازاستان ایلام
کانون  دوم نجوم : صدف صیدخانی ازاستان ایلام
کانون دوم ایران شناسی و گردشگری: میلاد آقائی ازاستان کردستان

کانون های حجاب و فاف قران و عترت نماز
کانون دوم حجاب و عفاف : رعنا اکبرنژاد ازاستان ایلام
کانون سوم حجاب و عفاف : زینب پسندازاستان چهارمحال و بختیاری
کانون دوم  قران و عترت : رضوان ترکمان پری ازاستان همدان
 کانون سوم مهدویت : عاطفه هاشم نیا ازاستان ایلام
کانون سوم نماز : سید مجید رضایی ازاستان ایلام

کانون هلال احمر
 کانون اول   : یاسمن جعفری ازاستان زنجان
 کانون دوم   : فاطمه ناخدا ازاستان خوزستان
 کانون سوم  مشترک : فاطمه فتاحی ازاستان ایلام
 کانون سوم  مشترک هلال احمر :مجتبی سرفراز ازاستان چهارمحال و بختیاری

کانون همیاران سلامت
 کانون دوم : سارا محمدی از استان ایلام
 کانون سوم : حامد مهربان  از استان چهارمحال و بختیاری

 چهارمین جشنواره کشوری کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی «رویش»  درسالجاری به عنوان یکی از بزرگترین جشنواره‌های دانشگاهی کشور،به میزبانی دانشگاه پیام نور استان اصفهان برگزار شد و در این  رویداد ۲ هزار و ۴۲۲ اثر مورد ارزیابی قرار گرفت. 

مهمترین اهداف برگزاری جشنواره رویش دانشگاهی، نهادینه سازی هویت کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه، شناسایی و معرفی استعدادهای شاخص و ناب دانشجویی در حوزه کانون‌ها،تشویق و ترغیب جامعه دانشگاهی به فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی و  ترویج فعالیت گروهی و قانونمند در دانشگاه است.

پنجمین جشنواره کشوری کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی «رویش» سال آینده به میزبانی دانشگاه پیام نور فارس در شیراز برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =