«آوا» به دو جشنواره اروپایی و آمریکایی راه یافت

تهران- ایرنا- فیلم کوتاه «آوا» در پانزدهمین دوره جشنواره Taoz Shorts و همچنین در هفتمین دوره جشنواره Beeston پذیرفته شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، فیلم کوتاه آوا به کارگردانی و نویسندگی ساسان کریمی و تهیه کنندگی لیلا بلوکات و سعید دادگر در اولین حضورهای بین‌المللی خود به جشنواره‌های  Taos Shortz آمریکا و همچنین هفتمین دوره جشنواره Beeston در بریتانیا راه یافت و همزمان با این اتفاق پوستر این اثر توسط وحید ابوالحسین‌پور طراحی شد.


جشنواره بین‌المللی Taos Shortz آمریکا که پانزدهمین دوره خود را پشت سر می‌گذارد از ۱۹ تا ۲۱ مارس (۲۹ اسفند تا اول فروردین) برگزار می‌شود و هفتمین دوره جشنواره Beeston هم از ۲۲ تا ۲۸ مارس (۲ تا ۸ فروردین) میزبان آثاری از قاره‌های مختلف دنیا خواهد بود.

هانا کامکار و محمود نظرعلیان دو بازیگر ین فیلم کوتاه آوا هستند.

همچنین آوا این روزها در اولین حضور داخلی خود در جشنواره «هنر زنده است» به دبیری کمال تبریزی و با کوشش هنرمندانی چون علی نصیریان، بهروز غریب پور، رضا کیانیان، فردین خلعتبری، محمدرضا علیقلی، پیمان یزدانیان، ابراهیم حقیقی، کامبیز درم‌بخش، محمود کلاری، فاطمه معتمدآریا ، آتیلا پسیانی روی پرده رفت که بخش فیلم این جشنواره با حضور افرادی چون کمال تبریزی، پیمان معادی، نیکی کریمی، رضا میرکریمی و شهرام مکری برگزار می‌شود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =