بی تدبیری در توزیع کالاهای اساسی پذیرفتنی نیست

بندرعباس- ایرنا- رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: بی تدبیری و سوء مدیریت در قیمت گذاری و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و در صورت ادامه این روند با مدیران متخلف برخورد خواهد شد.

علی صالحی روز سه‌شنبه در نشست ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دستگاه قضایی هرمزگان افزود: در روزهای اخیر به منظور رصد بازار مرغ به مغازه‌های مختلف در سطح شهر بندرعباس نظارت کرده که یا گوشت مرغ در مغازه موجود نبوده و یا در صورت وجود نیز فروشندگان، ران و سینه مرغ را به صورت تفکیک شده، آن هم با قیمت بالاتر و گزاف عرضه می‌کردند.
رییس شورای قضایی استان هرمزگان تصریح کرد: کوتاهی و بی‌مسوولتی برخی از مدیران در انجام وظایف و تکالیف قانونی و همچنین بی توجهی به امر نظارت موجب نارضایتی مردم شده است و در صورت ادامه این مشکلات بر علیه مدیران متخلف اعلام جرم خواهد شد.
صالحی با طرح این پرسش که «چرا قیمت ماهی و آبزیان در شهر بندرعباس که از منابع عظیم دریایی برخوردار است باید بیشتر از مناطق و استان های همجوار باشد؟» خاطرنشان کرد: این امر نیاز به مدیریت، ساماندهی و نرخ گذاری دارد که باید فوری انجام شود.
وی تاکید کرد: به روسای دادگستری و دادستان های عمومی و انقلاب شهرستان های هرمزگان ابلاغ شده، به منظور تنظیم بازار و کنترل تورم، به صورت شخصی در تیم‌های بازرسی حضور داشته و روند توزیع و قیمت گذاری را با دقت رصد و مدیریت نمایند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =