۱۲ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۷
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84248288
۰ نفر

برچسب‌ها

قهرمانان جودو غرب کشور در همدان معرفی شدند

همدان- ایرنا- قهرمانان مسابقات لیگ جودو غرب کشور روز سه شنبه از سوی کمیته برگزاری رقابت‌ها به میزبانی همدان معرفی شدند.

به گزارش ایرنا در این پیکارها و در رده سنی جوانان تیم کردستان قهرمان شد، لرستان برسکوی دوم ایستاد و تیم همدان نیز سوم شد.

در رده سنی نوجوانان نیز لرستان مقام نخست را کسب کرد، کرمانشاه دوم شد و تیم همدان بر سکوی سوم قرار گرفت.

در این دوره از مسابقات ۱۰۰ جودوکار در قالب ۹ وزن در ۲ رده سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی سالن ۶ هزار نفری سردار شهید سلیمانی رقابت داشتند.

در رده سنی نوجوانان و در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم دانیال علوی از لرستان، منهای ۵۵ کیلوگرم علی میرزایی از لرستان، در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم امیرحسین پیوندی از کرمانشاه، در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم امیرحسین نصرالهی از لرستان و در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم اشکان رهگذر از کرمانشاه قهرمان شدند.

همچنین در وزن ۸۱ کیلوگرم علی ساکی از لرستان، در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم حسین جعفری از همدان و در وزن به اضافه ۹۰ امیرعباس موحد از لرستان مقام‌های برتر را کسب کردند.

در رده سنی جوانان و در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم علی میرزایی از لرستان، منهای ۶۰ کیلوگرم صهیب منوچهری از کردستان، وزن منهای ۶۶ کیلوگرم مهران نوری از کردستان، وزن منهای ۷۳ کیلوگرم علی رشانی از مرکزی و در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم محمدحسین سرافرازی از کردستان بر سکوی قهرمانی ایستادند.

در این رده سنی و در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم سینا منوچهری از کردستان، در وزن منهای یکصد کیلوگرم مهدی سیجانی از همدان و در وزن به اضافه یکصد کیلوگرم طاها همتی از کرمانشاه قهرمان شدند.

نفرات برتر این رقابت‌ها لوح و مدال قهرمانی دریافت کردند.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =