۱۲ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۷
کد خبرنگار: 3149
کد خبر: 84248276
۰ نفر

برچسب‌ها

برف و باران در خراسان رضوی ادامه دارد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش‌های پراکنده باران در نیمه جنوبی و مناطقی از غرب، مرکز و شمال غرب این استان طی امروز (سه‌شنبه) پیش‌بینی می‌شود.

آیدا فاروقی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فردا در مناطقی از مرکز و شمال غرب این استان آسمان ابری با احتمال بارش است که به تدریج شاهد کاهش ابر در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: از عصر پنجشنبه هفته جاری نیز شاهد افزایش تدریجی ابر از شمال استان خواهیم بود و از ظهر جمعه هم بارندگی در استان آغاز خواهد شد. 

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره ‌کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی این مدت در مناطق مساعد احتمال رعد و برق نیز وجود دارد.

وی افزود: همچنین طی ساعات پایانی شب و اوایل روز در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش‌های پراکنده باران و برف رخ خواهد داد. 

فاروقی ادامه داد: همچنین در روزهای پایانی هفته جاری بر سرعت وزش باد افزوده خواهد شد به طوری که در برخی مناطق وزش باد شدید خواهد بود.

وی گفت: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری دمای هوا در استان افزایش خواهد یافت و از روز جمعه شاهد کاهش دمای هوا خواهیم بود. 

قوچان با کمینه دمای هوای صفر درجه و سرخس در شمال شرق استان با بیشینه دمای هوای ۲۳ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

بیشترین شدت وزش باد در خراسان رضوی هم طی این مدت در بجستان با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

همچنین بیشترین میزان بارش باران در خراسان رضوی در خواف با ۲.۶ میلیمتر و مقدار بارش در ایستگاه فرودگاهی مشهد کمتر از یک دهم میلیمتر بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha