فردا سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب و غرب به کشور از فردا خبر داد و گفت: تهران از پنجشنبه شب تا جمعه بارانی است.

«امین‌حسین نقشینه» امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: امروز در برخی نقاط استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، سواحل دریای خزر، اردبیل، خراسان جنوبی، پاره‌ای از مناطق شمال خراسان رضوی، شمال کرمان و ارتفاعات البرز مرکزی و استان‌های همدان، مرکزی، لرستان و اصفهان، بارش‌های پراکنده داریم.

وی گفت: فردا (چهارشنبه) بارش پراکنده در شمال شرق رخ خواهد داد و روز پنجشنبه با ورود سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب و غرب، برای دامنه‌های جنوبی البرز، استان‌های شمالی و شمال فارس و مناطق غرب و شمال غرب بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

نقشینه خاطرنشان‌کرد: با تقویت سامانه بارشی در روز جمعه، گسترش بارش‌ها شمال شرق کشور را هم در برمی‌گیرد. 

وی ادامه‌داد: فردا دمای هوا در سواحل دریای خزر و اردبیل تا پنج درجه افزایش خواهد داشت و سپس روز جمعه هوا مجدد سرد می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا صبح پنجشنبه خلیج فارس متلاطم است.

وی اضافه‌کرد: آسمان تهران امروز نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود، فردا افزایش ابر و وزش باد خواهد داشت، همچنین بارش‌ها در تهران از پنجشنبه شب شدت می‌گیرد و روز جمعه تهران بارانی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =