مدیر عامل سازمان انتقال خون از ایرنا بازدید کرد

تهران - ایرنا - پیمان عشقی مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران روز سه شنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) از این رسانه ملی و بین‌المللی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه ایرنا، مدیرعامل سازمان انتقال خون در جریان بازدید از ایرنا، با محمدرضا نوروزپور مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.

عشقی در این بازدید، ضمن حضور در تحریریه ایرنا، در جریان روند تهیه و تولید اخبار و گزارش های خبری و تصویری و انتشار آنها روی خروجی های سازمان قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان انتقال خون همچنین با حضور در بخش چند رسانه ای و استودیو ایرنا به پرسش هایی در موضوعات مختلف از جمله اهدای داوطلبانه خون و شاخص های آن، جمع آوری و توزیع خون و فرآورده های آن بین بیمارستان ها، تامین خون در مواقع بحرانی، موقعیت ایران درانتقال خون در جهان و منطقه، دستاورهای سازمان انتقال خون دردولت تدبیر و امید و همچنین تامین خون و فعالیت های این سازمان در زمان شیوع کرونا و جمع آوری پلاسمای بهبودیافتگان کرونا، پاسخ داد.

سازمان انتقال خون ایران متولی و تنها مرجع در زمینه تأمین و توزیع خون و فراورده‌های خونی سالم در ایران است. این سازمان در سال ۱۳۵۳ تأسیس شد ودر حال حاضر درتمام استان های کشور مراکز انتقال خون فعال هستند و اهدای خون درایران به صورت کاملا داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی انجام می شود و سالانه بیش از دو میلیون یکصد هزار نفر خون اهدا می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =