سرمربی سپاهان: "کرانچار" یک جوانمرد واقعی بود

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اظهار تاسف از درگذشت "زلاتکو کرانچار" سرمربی پیشین این تیم گفت: او با شخصیت و جوانمرد واقعی بود که درس های زیادی در فوتبال به من آموخت.

«زلاتکو کرانچار» سرمربی اسبق تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و تیم فوتبال امید کشور که سابقه قهرمانی در لیگ برتر را هم داشت، امروز (دوشنبه) در ۶۴ سالگی درگذشت.

کرانچار حدود ۱۰ روز پیش بدلیل بدلیل مشکل کبدی در بیمارستانی در زاگرب بستری شده بود اما تلاش پزشکان برای مداوایش به نتیجه نرسید و این اسطوره باشگاه دیناموزاگرب، دارفانی را وداع گفت.

به گزارش ایرنا، مُحرم نویدکیا شامگاه دوشنبه بعد از پیروزی تیمش مقابل گل گُهر سیرجان در نشست خبری با تسلیت درگذشت زلاتکو کرانچار سرمربی سابق سپاهان افزود: من درس‌های زیادی در فوتبال از کرانچار که یک جنتلمن واقعی بود، آموختم که باید با چه ادبیاتی با بازیکنان حرف زد.

وی با بیان اینکه برخی با گفتار و نوشتار خود در حق این مربی ملاحظات انسانی را رعایت نکردند، اظهار داشت: من طرز برخورد با هواداران و باشگاه را از کرانچار آموختم و شنیدن خبر درگذشت او که قبل از بازی امروز به ما رسید، خیلی  سخت و تکان دهنده بود ولی زندگی هم ادامه دارد.

نویدکیا همچنین در باره بازی تیمش با گل گهر سیرجان اظهار داشت: هر ۲ تیم بازی خوبی ارائه دادند اما تیم ما توانست از فرصت‌های خود بخوبی بهره ببرد و پیروز میدان شود.

وی با بیان اینکه هر ۲ تیم موقعیت‌های خوب گلزنی داشتند، افزود: تیم ما در نیمه نخست خوب نبود و لی هرچه از زمان بازی سپری شد، بهتر عمل کرد.

نویدکیا افزود: گل گُهر تیم خوبی بود و در نیمه نخست ۲ تعویض اجباری داشت که در عملکرد این تیم بی‌تاثیر نبود.

وی با اشاره به اینکه تیم ما سعی کرد در نیمه دوم به بازی خود سرعت بدهد، اظهار داشت:  در این بازی تک مو قعیت‌ها می‌توانست تعیین‌کننده باشد که توانستیم از فرصت‌های خود بهره ببریم و این بازی سنگین را پیروز شویم.

سرمربی سپاهان با اشاره به یاسین سلمانی بازیکن جوان تیمش گفت: این بازیکن با ۱۸ سال سن بعنوان کاپیتان تیم ملی جوانان از آینده خوبی در فوتبال برخوردار است که باید او را بسوی پیشرفت حرکت دارد.

نویدکیا همچنین از امیر قلعه‌نویی سرمربی پیشین سپاهان بدلیل جذب نفرات خوب در فصل قبل برای این تیم قدردانی کرد و افزود: تنها کار ی که من کردم این بود که تغییرات را به حداقل رساندم. 

وی گفت: هواداران بدانند که با یک بَرد و باخت اتفاقی رخ نمی‌دهد، باید راهمان را به جلو ادامه دهیم تا در نهایت اتفاق خوبی در پایان فصل برای تیم ما رقم بخورد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و گل گهر سیرجان از ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه امروز در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان توانست با یک گل میهمان خود را شکست دهد و بدرقه کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =