نامگذاری اشتباه سرویس بهداشتی یک پارک در اصفهان توسط شهرداری اصلاح شد

اصفهان- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به نامگذاری سرویس‌ بهداشتی یک پارک در اصفهان تحت عنوان "شهدای شهرداری" گفت: این اقدام اشتباه که از طرف پیمانکار انجام شده بود، بلافاصله توسط شهرداری اصلاح شد.

علیرضا نصراصفهانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه با تمام وجود از حدوث این اتفاق سهوی عذرخواهی می‌کنم، افزود: یک غفلت و کوتاهی در باره این نامگذاری در پروژه پارک شهدای شهرداری واقع در منطقه ۶ رُخ داده است که البته بلافاصله پس از مطرح شدن مساله، شهرداری اصلاحات لازم را انجام داد.

وی با بیان اینکه یقین دارم که هیچ تعمُدی در این زمینه وجود نداشته است، تاکید کرد: شهدا آنقدر نزد مردم عزیز هستند و از جایگاه رفیعی برخوردارند که هر کس در هر جای کشور با هر دیدگاه، دین و مسلک، جنسیت و سنی، به خود اجازه نمی‌دهد که نسبت به مقام رفیع آنها جسارت و توهین کند.

رییس شورای شهر اصفهان اظهار داشت: افراد باوجدان و باشرافت هیچگاه چنین اقدامی را انجام نمی‌دهند و هیچ تردیدی هم در این زمینه وجود ندارد، بنابراین دامن زدن به اینگونه قضایا به صلاح هیچکس نیست.

وی با انتقاد از کسانی که می‌کوشند چنین مسائلی را بعنوان نقطه ضعف مدیریت شهری، مطرح و ذهن خانواده شهدا را مخدوش کنند، تصریح کرد: چرا باید عده‌ای با جسارت نابخشودنی، چنین تصاویری را منتشر کنند.

نصر اصفهانی اضافه کرد: بعضی غفلت‌ها چیزی نیست که براحتی بتوان از کنار آن عبور کرد و مدیریت شهری باید به جد به این موضوع رسیدگی و با خاطیان برخورد کند.

به گزارش ایرنا در روزهای اخیر فیلمی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر نامگذاری سرویس‌های بهداشتی در شهر اصفهان به نام شهدا منتشر شد که واکنش‌های زیادی را در افکار عمومی برانگیخت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =