۱۱ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۵۲
کد خبرنگار: 3138
کد خبر: 84247816
۰ نفر

برچسب‌ها

چند خبر ورزشی چهارمحال و بختیاری

شهرکرد - ایرنا - دعوت از پنج ورزشکار استان به کمپ استعدادیابی نخبگان اسکیت سرعت ایران، کسب سه عنوان قهرمانی در روز نخست از لیگ برتر اسلالوم و قهرمانی دونده استان در رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن از جمله خبرهای ورزشی چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، نخستین دوره مسابقات لیگ برتر اسلالوم آقایان کشور، ۱۱ اسفند با حضور پنج تیم در دریاچه آزادی تهران برگزار شد که مهدی کنارنگ، ورزشکار استان در ترکیب تیم آوای شهرکرد به رقابت پرداخت و توانست مقام نخست ماده کانواسلالوم را از آن خود کند.

در ماده دوئل کایاک نیز، مهدی ادریسی دیگر ورزشکار آوای شهرکرد به مقام سوم رسید و این ۲ ورزشکار در مسابقات اسلالوم امدادی پس از تیم یاسوج به جایگاه دوم دست یافتند.

دونده چهارمحال و بختیاری قهرمان مسابقات داخل سالن شد

امیر مرادی، دونده استان در پایان رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور توانست مقام نخست دوی ۱۵۰۰ متر را به دست آورد.

این ورزشکار ملی‌پوش که در ترکیب تیم سایپا در این مسابقات شرکت کرده است، رکورد سه دقیقه و ۵۰ ثانیه را در این ماده ۱۵۰۰ متر به ثبت رساند.

وی همچنین در ماده ۸۰۰ متر با ثبت رکورد ۱:۵۳.۸۴ به جایگاه دوم رسید.

این دوره از مسابقات با حضور ۱۴ تیم روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند برگزار شد.

دعوت از ۵ اسکیت سوار استان برای حضور در کمپ استعدادیابی

فدراسیون اسکیت، اسامی دعوت‌شدگان به کمپ استعدادیابی نخبگان برتر اسکیت سرعت را اعلام کرد که در این فهرست، نام پنج ورزشکار استان قرار گرفته است.

بنیامین حاتمی بلداجی، محمدمهدی نفر سفیددشتی، اسما سهرابی دهنوی، فاطمه ابراهیمی و سارینا برجیان بروجنی را از جمله ورزشکارانی هستند که در کمپ استعدادیابی نخبگان برتر شرکت خواهند کرد.

این اردو روزهای ۱۹ و ۲۰ فروردین سال آینده در آکادمی اسکیت مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =