خوشبینی آقا معلم به آینده نساجی مازندران در لیگ برتر

ساری-ایرنا- مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران با وجود تساوی تیمش برابر آلومینیوم اراک در بازی خانگی گفت : بازیکنان ما نسبت به چند بازی گذشته ، در این دیدار از لحاظ تکنیک و تاکتیک بازی خوبی به نمایش گذاشتند و تیم ما از لحاظ فنی وضعیت رو به جلو خوبی را طی می کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مجید جلالی دوشنبه شب در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش با آلومینیوم اراک در قائمشهر افزود : اگرچه از بازی خوب بازیکنان و پیشرفت فنی آنها در این دیدار رضایت کامل دارم، ولی نتیجه بازی از نظر ما رضایت بخش نبود و ما به دنبال پیروزی در این بازی خانگی بودیم .
تیم نساجی مازندران در نخستین دیدار نیم فصل دوم و هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر عصر امروز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با نتیجه یک- یک برابر تیم آلومینیوم اراک به تساوی رسید تا نوار ناکامی این تیم شمالی در لیگ برتر پیشرو پس از ۱۳ هفته همچنان ادامه داشته باشد.
خوشبینی به آینده 
آقا معلم افزود : اگرچه ما تاکنون پنج بازیکن جدید را به تیممان اضافه کردیم، ولی در روزهای باقی مانده از زمان نقل و انتقال به دنبال حداقل سه بازیکن خوب دیگر هستیم و با آمدن آنها وضعیت تیم ما به مراتب بهتر از گذشته می شود و ما می توانیم تیممان را از وضعیت فعلی نجات دهیم.
جلالی اظهارداشت : علاوه بر آن سه  بازیکن مصدوم ما نیز در بازی های آینده به ما خواهند پیوست و ما  می توانیم نسبت به روند رو جلو تیمی و جدا شدن از وضعیت فعلی ؛ به  آینده تیم بیش از گذشته  امیدوار باشیم.، 
وی با اشاره به نتایج ضعیف تیمش در حداقل پنج هفته اخیری که مسوولیت فنی نساجی مازندران را بر عهده دارد اظهارداشت : به هر حال همین کسب نتایج ضعیف فشار بر روی بازیکنان را افزایش می دهد تا آنها نتوانند برد پیروزی بخش خودشان را حفظ کنند.
سرمربی نساجی مازندران اظهارداشت : ما برای بر طرف کردن ضعف روحی و روانی تیم و بالا بردن اعتماد به نفسشان، یکی از روانشناسان مجرب را به تیممان اضافه کردیم تا بتواند این مشکل بازیکنان ما را بر طرف کند.
جلالی تغییر پزشک تیم نساجی را در نیم فصل دوم نیز در راستای تقویت روحیه تیمی بازیکنانش دانست و ابراز امیدواری کرد تا این تیم بتواند بار دیگر با به دست آوردن اعتماد به نفس از دست رفته، با کسب پیروزی از قعر جدول جدا شود.
سرمربی نساجی مازندران در مورد بازیکنان جدید تیمش گفت : همه آنها در بازی اول نمایش خوبی از خود بر جای گذاشتند و قطعا در بازی های آینده به آمادگی و هماهنگی بهتری با تیم می رسند و کمک کار خوبی برای ما محسوب خواهند شد.
آقا معلم بار دیگر با ابراز نارضایتی از نتیجه تساوی تیمش برابر آلومینیوم اراک در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر خواهان تداوم حمایت هواداران از تیم نساجی مازندران در ادامه راه دشوار لیگ برتر شد.
نساجی مازندران از ۱۶ بازی لیگ برتر با ۱۰ امتیاز در رده ۱۵ جدول ۱۶ تیمی رقابت های لیگ برتر باشگاههای ایران قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha