۲ خبر کوتاه پلیس استان سمنان در شامگاه یازدهم اسفند

سمنان- ایرنا- کشف ۱۳ هزار لیتر انواع مواد شوینده تقلبی از یک واحد تولیدی در سمنان و کشف ۱۴۲ کیلو و ۷۲۵ گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس استان سیستان و بلوچستان مهمترین خبرهای پلیس استان سمنان در یازدهم اسفند است.

به گزارش ایرنا، رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان گفت: بیش از ۱۳هزار لیتر انواع مواد شوینده تقلبی و غیر بهداشتی از یک واحد تولیدی در شهرستان سمنان کشف شد.

سرهنگ محمد اسماعیل حداد اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان در پی کنترل و پایش انبارها و واحدهای تولیدی، موفق به شناسایی کارگاه تولید مواد شوینده و ضد عفونی کننده غیر مجاز در شهرک صنعتی شهرستان سمنان شدند.
وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته ماموران انتظامی مشخص شد، این واحد تولیدی با سوءاستفاده از برندها و علائم تجاری معروف، بیش از ۱۳هزار لیتر انواع مواد شوینده مانند مایع ظرفشویی، شیشه شور، شامپو و مواد اولیه تولیدی به صورت غیر بهداشتی و غیر مجاز تولید می کند.
حداد تصریح کرد: با سرعت عمل و هوشیاری پلیس مواد تقلبی و غیر بهداشتی قبل از توزیع در بازار و استفاده عموم کشف و در انبار شرکت توقیف شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان با بیان اینکه ارزش ریالی مواد کشف شده برابر نظر کارشناسان بیش از یک میلیارد ریال است، گفت: شهروندان برای تهیه و خرید مواد شوینده خود به علائم استاندارد و سیب سلامت درج شده توجه کنند و در صورت مشاهده موارد مشابه سریعا مراتب را به سامانه تلفنی ۱۱۰(فوریت های پلیسی) در میان بگذارند.

** جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان نیز گفت: ۱۴۲کیلو و ۷۲۵گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس استان سیستان و بلوچستان کشف و یک قاچاقچی دستگیر شد.

سرهنگ سید علی میراحمدی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در آخرین اقدام اطلاعاتی خود موفق به کسب خبری شدند که حاکی از این بود یکی از متخلفان حوزه مواد مخدر قصد انتقال و جابه جایی محموله مواد به کشور را دارد و در نهایت مشخص شد، فرد قاچاقچی با حمل محموله مواد قصد تحویل آن با افراد دیگر در شهرستان ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان را دارد.
میراحمدی گفت: با هدایت لحظه ای ماموران انتظامی استان سمنان یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ به وسیله تیم‌های پلیس ایرانشهر مستقر در محور مواصلاتی شناسایی شد.
جانشین انتظامی استان سمنان به تعقیب و مراقبت پلیس با سوژه شناسایی شده در مدت زمان کوتاه اشاره کرد و افزود: خودرو مذکور در یکی از روستاهای اطراف ایرانشهر توقیف و فرد قاچاقچی دستگیر شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =