مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در البرز آغاز شد

کرج- ایرنا- مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور بصورت غیرحضوری و به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بستر شبکه شاد در البرز کلید خورد.

رییس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور درآیین افتتاحیه این دوره از مسابقات که در باشگاه پیشکسوتان آموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج و در بستر شبکه شاد برگزار شد، گفت: در این دوره از مسابقات دانش آموزان پسر در دوره های تحصیلی اول و دوم متوسطه شرکت می کنند.

حسین بابویی اظهارداشت: این دوره از مسابقات به صورت غیرحضوری از یازدهم تا شانزدهم اسفند ماه سال جاری به میزبانی استان البرز در حال برگزاری است.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با هماهنگی فدراسیون ورزش دانش آموزی و مسوولان انجمن های ورزشی فوتسال و طناب زنی برنامه ریزی شده تا نفرات برتر استان ها در رشته های فوتسال و طناب زنی، استعدادیابی و انتخاب شوند.

وی بیان داشت: این دوره از مسابقات با حضور ۱۴۸۶ نفر دانش آموز پسر دوره اول و دوم متوسطه برگزار می شود.

بابویی تصریح کرد: دراین دوره از مسابقات ۲۰۴ تیم در ۲  رشته فوتسال و طناب زنی شرکت کرده اند.

 وی یادآورشد: از یازدهم تا سیزدهم رقابت دانش آموزان در رشته طناب زنی شروع شده و مسابقات رشته فوتسال نیز از سیزدهم تا شانزدهم اسفندماه برگزار می شود.

وی ادامه داد: نفرات اول تا سوم رشته های طناب زنی و فوتسال منتخب این دوره از مسابقات معرفی خواهند شد.

رییس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور ادامه داد: شیوع ویروس کرونا شرایط برگزاری مسابقات را بسیار سخت کرد اما فدراسیون ورزش دانش آموزی به منظور ایجاد روحیه نشاط و شناسایی استعدادهای ورزشی با همراهی مربیان و داوران ورزشی دراستان های مختلف، برگزاری مسابقات ورزش دانش آموزی را در ۱۰ رشته ورزشی در دستور کارخود قرار داد.

بابویی تاکید کرد: داوری این دوره از مسابقات را ۲۰ نفر از داوران مجرب کشوری در رشته طناب زنی و فوتسال عهده دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =