نگاه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات ۱۴۰۰ تیمی است

بوشهر-ایرنا- معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: این شورا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰نگاهی تیمی دارد و تنها به دنبال انتخاب یک فرد نیست .

نورالدین قدیمی روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران بوشهری ، با بیان اینکه مهمترین اقدام بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی  به صحنه آوردن مردم بود، اظهار کرد: بر این اساس کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰با این نگاه انتخاب می‌شود که با چه گروهی می‌تواند کار و هم‌فکری کند و چه گروههایی حاضرند در کنار او باشند

درباره فعالیت این ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، بیان کرد: گزینه نهایی این شورا به عنوان  کاندیدای ریاست جمهوری با اخذ نظر از همه نیروها و مجامع سطح کشور انتخاب می‌شود.  

قدیمی اظهارداشت:پیشنهاد ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برای جلب مشارکت مردم در انتخابات۱۴۰۰ استفاده از ظرفیت مجامع فعال شهرستانی و استانی است  و لازم است این مجامع برای رقم زدن حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات تلاش کنند.

وی گفت: شورای ائتلاف نیروی‌های انقلاب اسلامی در زمان حاضر ایجاد ساختار و تشکیلات و ساماندهی مردم و ماموریت انتخاباتی ریاست جمهوری و شورای شهر را به طور همزمان دنبال می‌کند.

وی افزود:  در این راستا تا امروز تعداد ۱۲۰ هزار نفر برای شرکت در مجامع شهرستانی این شورا ثبت نام کرده‌اند که با توجه به هدف‌گذاری صورت گرفته باید به هزار نفر در هر شهرستان و ۴۵۰ هزار نفر در مجموع برسد.

قدیمی تاکید کرد: دیدگاه این شورا از انتخاب یک کاندیدا و معرفی آن به مردم، به سمت انسجام بخشی به مردم و فراهم کردن شرایط برای معرفی کاندیدا از سوی آنها تغییر کرده است  و شورای مرکزی تنها معیار و نحوه انتخاب کاندیدای انقلابی را ارائه می‌کند.

وی در ارتباط با انتخابات شورای شهر و روستا نیز گفت: در این زمینه شورای مرکزی ائتلاف هیچگونه ورود مصداقی ندارد و انتخاب مصداق‌ها به عهده کارگروه‌های تشکیل شده در استانها و شهرستان‌ها است و تنها چگونگی انتخاب، شاخصه‌های کاندیداها و چگونگی رقابت تهیه و در اختیار شهرستان‌ها و استانها قرار می‌گیرد.

معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی افزود: در انتخاب کاندیداهای ورود به شورای شهرها نگاه سیاسی وجود ندارد بلکه نیازمندی‌های حوزه شهری به عنوان ملاک در نظر گرفته شده است و کارگروه‌های شهرستانی تشکیل شده از فعالان اجتماعی، کاندیداها را تعیین و معرفی می‌کنند.

وی یادآورشد: هدف از تشکیل شورای ائتلاف اسلامی این است که به عنوان نخ اتصال همه احزاب و نیروهای انقلابی عمل‌کند و آنها را در یک جا متحد کند و وحدت بخشد.

قدیمی اظهار کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی معتقد است در شرایطی که دشمن به انتخابات ایران به عنوان یک میدان جنگ نگاه میکند، لازم است نیروها و نخبگان انقلابی وحدت و انسجام یابند.

معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی بیان کرد: نگاه جریان انقلابی به رسانه‌ها نگاهی عمیق و اعتقادی است چرا که در انعکاس این جریان در میان مردم و  انتقال واقعیت‌های اجتماعی به مسئولان نقش بسیار موثری به عهده دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha