۱۱ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۰
کد خبرنگار: 1008
کد خبر: 84247744
۱ نفر

برچسب‌ها

اولین واکسن کرونا در شهرستان اهر تزریق شد

تبریز - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر از ورود اولین محموله حامل واکسن کرونا برای تزریق نیروهای کادر درمانی در بیمارستان باقر العلوم به این شهرستان خبر داد.

محمد میرزاپور روز دوشنبه در گفت‌وگویی، اعلام کرد: امروز نخستین محموله واکسن کرونا شامل ۲۱۰ دوز به بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر وارد شد که ۲۰۰ دوز آن برای کادر درمان و ۱۰ دوز دیگر نیز برای مراکز ۱۶ ساعته اهر و هوراند مورد استفاده قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه این واکسن‌ها در مرحله اول برای پزشکان، پرستاران، بهیاران و کادر خدماتی فعال در بخش ویژه بیمارستان باقرالعلوم و مراکز درمانی اهر و هوراند تزریق می‌شود، افزود: امیدواریم به‌زودی دوزهای بعدی واکسن نیز به دست‌مان برسد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر از مردم خواست همچنان به توصیه‌های بهداشتی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی عمل کنند و تا واکسیناسیون عمومی و ریشه کنی کامل این بیماری، همچنان مراقب خود باشند و کادر درمانی را در مهار و ریشه کنی این بیماری همراهی کنند.

میرزاپور افزود: تهیه و توزیع واکسن کرونا و واکسیناسیون عمومی از جمله اولویت‌های سیستم بهداشتی برای ریشه کنی و مهار بیماری کرونا بوده و با توجه به گفته‌های وزیر بهداشت و معاون بهداشتی وزیر، امیدواریم واکسیناسیون عمومی از اوایل سال بعد در کشور آغاز شده و شاهد ریشه‌کنی کرونا باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =