۱۱ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۵
کد خبرنگار: 1026
کد خبر: 84247710
۰ نفر

برچسب‌ها

 رضایت مربی آلومینیوم اراک از تساوی با نساجی

ساری-ایرنا- مربی آلومینیوم اراک تساوی تیمش با نساجی مازندران را در قائمشهر در نخستین بازی نیم فصل دوم رضایت بخش اعلام کرد .

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین عبدی  عصر روز دوشنبه در کنفرانس پس دیدار تیمش با نساجی مازندران در قائمشهر گفت : تیم ما با وجود این که به دلیل تغییرات در کادر فنی نیم فصل دوم را بدون بازی آمادگی شروع کرد، بازی خوبی را در برابر نساجی انجام داد.
وی افزود : اگرچه در نیمه اول بازیکنان ما به دلیل ناهماهنگی ناشی از دوری ۱۸ روزه از بازی نتوانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند ولی در نیمه دوم خوب بازی ظاهر شدند و بیشتر وقت بازی در اختیار ما بود و توانستیم به گل تساوی برسیم.
مربی آلومینیوم اراک اضافه کرد : دقت بیشتر بازیکنان ما در طول بازی به خصوص نیمه دوم این رقابت ها می توانست ما را در برابر تیم نساجی مازندران در زمین خانگی آنها به پیروزی نیز برساند، ولی با بی دقتی بازیکنان برخی از این موقعیت ها را از دست دادند.
عبدی جدایی رسول خطیبی سرمربی تیمشان را شوکی بزرگ برای تیم و بازیکنانش دانست و اظهارداشت : به هر حال ایشان حدود سال ونیم با این تیم بودند و یکی از عامل اصلی صعود آلومینیوم اراک به رقابت های لیگ برتر در سال گذشته بودند و خروج یکباره ایشان تا حد زیادی بازیکنان ما را دچار شوک کرد.
وی اضافه کرد : به هر حال با تیم هیات مدیره باشگاه محمود خرمزی سرمربی و مسوولیت کادر فنی را بر عهده دارند و تیم ما کارش را به خوبی با این کادر فنی به پیش خواهد برد و هر روز نیز بهتر می شویم.
عبدی بار دیگر با ابراز خرسندی از تساوی تیمش برابر نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی با ابراز تاسف از حضور نداشتن تماشاگران پرشمار این تیم شمالی به دلیل همه گیری شیوع ویروس کرونا اظهارداشت : با حضور تماشاگران نساجی ، ورزشگاه شهید وطنی یکی از مخوف ترین ورزشگاههای فوتبالی ایران محسوب می شود و با این حجم تماشاگر بازی در این زمین برای هر تیمی دشوار است .
وی  برخی تغییرات در تیمش را ناشی از عدم امادگی بازیکنانشان برای حضور در ترکیب دانست و افزود : به هر حال تیم ما حدود ۱۸ روز نتوانست با هیچ تیمی در پایان نیم فصل اول دیدار تدارکاتی داشته باشد و ما به ناچار بازیکنانی را در برابر نساجی وارد میدان کردیم که پیشتر در آخرین دیدار ما در لیگ برتر در ترکیب حضور داشتند.
مربی آلومینیوم اراک ابراز امیدواری کرد تا تیمش بتواند همانند گذشته روند صعودی خود را ادامه دهد .
دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با تساوی یک - یک به پایان رسید و آلومینیوم با تک امتیاز این بازی از ۱۶ دیدار خود با کسب ۲۳ امتیاز در رده پنجم صعود کرد و تیم نساجی نیز با همین تعداد بازی و کسب ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم جدول ۱۶ تیمی این رقابت ها جا خوش کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =