تساوی خانگی نساجی برابر آلومینیوم

تهران- ایرنا- تیم فوتبال نساجی قائمشهر در دیداری خانگی برابر آلومینیوم اراک متوقف شد.

به گزارش ایرنا، در ادامه دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال نساجی قائمشهر از ساعت ۱۵ امروز دوشنبه در ورزشگاه وطنی قائمشهر به مصاف آلومینیوم اراک رفت که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

آلومینیوم که در نیم فصل نخست با رسول خطیبی نتایج خوبی گرفته بود، در نیم فصل دوم در حالی پای به زمین گذاشته بود که پس از جدایی خطیبی محمود خرمزی به عنوان مربی موقت هدایت این تیم را به عهده گرفته بود.

در ابتدای این بازی نساجی بازی را هجومی آغاز کرد و موفق شد در دقیقه ۱۷ بازی توسط حسین زامهران به گل برسد. شماره ۱۰ تیم نساجی با حرکتی نفوذی توانست پس از پشت سر گذاشتن مدافعان آلومینیوم دروازه این تیم را باز کند.

در ادامه هم تلاش آلومینیوم برای جبران نتیجه در نیمه نخست ثمری نداشت تا بازی در ۴۵ دقیقه ابتدایی با برتری میزبان خاتمه بیابد.

در شروع نیمه دوم هم که آلومینیوم برای جبران نتیجه تلاش می کرد، در دقیقه ۵۵ توانست بازی را به تساوی بکشاند. سید مهدی حسینی که در بازی قبلی نیز ۲ گل برای آلومینیوم به ثمر رسانده بود، در این مسابقه نیز باز هم برای آلومینیوم گلزنی کرد.

در نهایت نیز تلاش دو تیم برای گلزنی ثمری نداشت تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

حسن نجفی و میثم آقایی در این مسابقه از داور کارت زرد دریافت کردند.

با این نتیجه آلومینیوم اراک ۲۳ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت. نساجی نیز با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

ترکیب نساجی:

حسین خطیر، مجتبی بیژن، سعید بیگی، مصطفی جوادیان(۶۳ احسان قهاری)، حسن نجفی(۷۹ حسین باباگلی)، اکبر صادقی، محمود قائدرحمتی (۶۳ ایوب کلانتری)، میلاد کمندانی(۷۹ سجاد آقایی)، فرزاد زامهران، رضا دهقانی، علی آل‌کثیر.

ترکیب آلومینیوم:

 حسین پورحمیدی، امیرمحمد هوشمند، میثم آقایی(۶۶ جابر انصاری)، محمد ایرانپوریان، رامتین سلیمان‌زاده، سیدمهدی حسینی، مصطفی احمدی، حامد پاکدل(۸۸ میثم مجیدی)، سعید باقرپسند (۶۶ امید سینگ)، شاهین توکلی، پوریا آرکیا

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =