عزیزی خادم: سازمان لیگ قلب فدراسیون فوتبال است

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سازمان لیگ، قلب فدراسیون فوتبال است.

به گزارش ایرنا، شهاب‌الدین عزیزی خادم  امروز (دوشنبه) به همراه حیدر بهاروند، کاظم طالقانی، منصور قنبرزاده، طهمورث حیدری در سازمان لیگ فوتبال ایران حاضر شد و با مدیران و پرسنل سازمان لیگ دیدار و گفت و گو کرد. در ابتدای این نشست حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ ضمن خیرمقدم به عزیزی خادم و تبریک انتخاب او به عنوان ریاست فدراسیون فوتبال  اظهار داشت: عزیزی خادم ۴ سال در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال حضور داشته و حتی در هیات مدیره باشگاه‌ها نیز حضور داشته و با فوتبال کاملا آشنایی دارد.

وی افزود: سازمان لیگ محور برگزاری مسابقات فوتبال در کشور است و سالیانه حدود پنج هزار مسابقه برگزار می‌کند و پرسنلی متخصص و کارامد دارد. در فصل گذشته با ایجاد شرایط کرونایی و در روزهایی که بیشتر فدراسیون‌های ورزشی مسابقات خود را تعطیل کردند، سازمان لیگ فوتبال ایران با همکاری هیات‌های فوتبال و باشگاه‌ها مسابقات لیگ برتر را برگزار کرد و الگویی برای سایر فدراسیون‌ها شد و در این فصل نیز مسابقات باشگاهی در تمامی رده‌های لیگ برتر تا لیگ یک، ۲ و دسته سوم در حال برگزاری است.

شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال نیز در این جلسه اظهار داشت: باید از حیدر بهاروند ریاست سازمان لیگ تشکر کنم و چهار سال در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خدمت او بوده‌ام. باید همواره نگاهی آگاهانه، واقع گرایانه با موضوع‌ها داشت و یکسال گذشته یکی از سخت‌ترین سال‌های فوتبال کشور بوده است. به جز بحث انتشار ویروس کرونا و مشکلات برگزاری مسابقات، او سرپرستی فدراسیون فوتبال را نیز برعهده داشت که صبورانه و با تدبیر مسایل را مدیریت کرد. ایشان مدیری عمل گرا هستند. تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال نیز برگ زرینی در تاریخ ورزش کشور است. 

عزیزی خادم تصریح کرد: من و جناب بهاروند اعتمادی متقابل و کامل به یکدیگر داریم. فدراسیون فوتبال نقش استراتژیک در فوتبال را  دارد و اصل و قلب فوتبال سازمان لیگ است. برگزاری حدود پنج  هزار مسابقه کار بسیار بزرگی است.

وی ادامه داد: ما قطعا نظارت خوبی انجام خواهیم داد و با فساد مقابله و مبارزه خواهیم کرد و به هیچ عنوان فساد در فوتبال را برنمی‌تابیم و جناب بهاروند در این موضوع از بنده جلوتر وپیشروتر هستند. مسیر سختی برای رشد و توسعه فوتبال داریم. مدیران و پرسنل سازمان لیگ مورد اعتماد بنده هستند .

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: پرسنل سازمان لیگ فوتبال ایران و فدراسیون باید بر مبنای دانش بنیان حرکت کنند و دوره‌های مدیریت برای آنها برگزار می‌کنیم و دانستن زبان انگلیسی نیز باید در اولویت پرسنل باشد.  ما هم تلاش می‌کنیم در زمینه تامین معیشت پرسنل حداکثر توان خود را به کاربگیریم.

در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام علیپور، سهیل مهدی مدیر مسابقات، زهره هراتیان و فریبرز محمودزاده نقطه نظرات خود را به  نمایندگی از پرسنل و مدیران سازمان بیان کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =