کرونا نگاهی جدید در ورزش‌های همگانی ایجاد کرد

بجنورد- ایرنا- دبیر فدراسیون ورزش های همگانی گفت: کرونا نگاهی جدید در این نوع ورزش ایجاد کرده است بگونه‌ای که دیگر به این حوزه تنها در قالب پیاده‌روی نگاه نمی‌شود.

به گزارش ایرنا محمدرضا فروحی روز دوشنبه در مجمع انتخاباتی رییس هیات ورزش های همگانی خراسان شمالی افزود: اگرچه کرونا میزان فعالیت های ورزشی قهرمانی و پیرو آن ورزش های همگانی را کاهش داده است ولی فرصتی در این حوزه، برای اجرای برنامه هایی با نگاه متفاوت ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه تندرستی عمومی و ورزش همگانی اولویت مجموعه حاکمیتی کشور است، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بارها در سخنان خود بر ورزش همگانی و سلامت عمومی تاکید داشته و ورزش قهرمانی را در اولویت دوم ورزش ها قرار داده اند.

فروحی با اشاره به حاکم بودن نگاه علمی و پژوهشی در فدراسیون ورزش های همگانی تصریح کرد: ورزش های همگانی نباید محدود به پیاده روی عمومی باشد بلکه این فدراسیون باید برای بیش از ۸۰ میلیون ایرانی از زمان تولد تا زمانی که از دنیا می روند، برنامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه خراسان شمالی در بسیاری از برنامه های ورزش های همگانی جزو استان های برتر است، خاطرنشان کرد: صدرنشینی این استان در لیگ تندرستی کشور نشان از کار تیمی و علمی این هیات ورزشی استان دارد.

در مجمع انتخاباتی ورزش های همگانی خراسان شمالی، محمد آزاد بیگی و مجید جودت نامزدهای احراز ریاست این هیات ورزشی بودند که در این میان محمد آزاد بیگی، پیش از رای‌گیری انصراف خود را اعلام کرد و مجید جودت توانست با کسب ۱۵ رای برای سومین دوره متوالی ریاست این هیات ورزشی استان را عهده دار شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =