۱۱ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۲
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 84247396
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰۷ دستگاه خودرو در جاده‌های خراسان ‌رضوی جریمه شدند

مشهد- ایرنا- رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی گفت: مالکان ۳۰۷ دستگاه خودرو در ورودی‌های مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته و در جریان اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به مشهد جریمه شدند.

سرهنگ حسین میش مست روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد خودرو با جریمه پنج میلیون ریالی اعمال قانون شدند.
وی اضافه کرد: طی این مدت به رانندگان ۳۹۵ دستگاه خودرو تذکر داده شد و حدود ۵۷۰ دستگاه خودرو نیز از ورودی‌های مشهد برگشت داده شدند.
رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته چهار فقره تصادف جرحی با پنج مجروح و سه فقره تصادف خسارتی در جاده‌های استان رخ داده ‌است.
طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز، نارنجی و زرد از نظر شیوع کرونا همزمان با محدودیتهای سراسری، از اول آذر تا ۱۳ دی ماه امسال در مشهد و دیگر شهرهای خراسان رضوی اجرا شد و با آبی شدن وضعیت مشهد از ١٣ دی متوقف گردید اما اجرای این طرح دوباره از ۱۸ بهمن ماه امسال با زرد شدن وضعیت کرونایی مشهد در حال اجراست.
استان ۶ میلیون و ۸۷۰ هزار نفری خراسان رضوی با گستره‌ای معادل هفت درصد مساحت کشور ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر جاده دارد که ۶ هزار و ۴۲۳ کیلومتر آن بین‌شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر آن راه روستایی است.

بنا بر آخرین اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون یک میلیون و ۶۳۹ هزار و ۶۷۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت ۱۰۸ تن از بیماران مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶۰ هزار و ۱۸۱ تن رسیده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha