۱۱ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۶
کد خبرنگار: 884
کد خبر: 84247394
۰ نفر

برچسب‌ها

روند کاهشی نرخ دلار در کانال ۲۴ هزار تومانی

تهران- ایرنا- هر دلار امروز (دوشنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۷۹۴ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز کاری گذشته (یکشنبه) ۱۳ تومان کاهش داشت. نرخ هر یورو نیز به ۲۹ هزار و ۵۹۴ تومان رسید.

به گزارش ایرنا، قیمت فروش یورو امروز با کاهش ۲۵۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته (یکشنبه) به ۲۹ هزار و ۵۹۴ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۴ هزار و ۲۹۰ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۹ هزار و هشت تومان بود. همچنین قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۴ هزار و ۵۵۲ تومان و قیمت فروش آن ۲۴ هزار و ۷۹۷ تومان است.

علاوه براین، نرخ خرید یورو در بازار ۲۹ هزار و ۴۰۱ تومان و نرخ فروش آن ۲۹ هزار و ۶۹۵ تومان اعلام شد.

براساس این گزارش در سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته (یکشنبه)، هر یورو به قیمت ۲۹ هزار و ۸۱۰ تومان و هر دلار ۲۴ هزار و ۸۷۲ تومان به فروش رسید.

 همچنین در سامانه سنا دیروز (یکشنبه)، حواله یورو به قیمت ۲۹ هزار و ۱۹ تومان معامله و همچنین حواله دلار به قیمت ۲۳ هزار و ۵۹۲ تومان فروخته شد.

به گزارش ایرنا، بررسی رفتار فعالان بازار ارز در روزهای اخیر نشان‌دهنده تردید و سرگردانی آنهاست بطوری که آنها از تداوم رشد بهای ارز ناامید شده و چشم به ریزش قیمت‌ها دارند، به نظر می‌رسد که دلالان بازار ارز اکنون به پیشواز تحولات پیش رو رفته‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =