۵۶ اثر به جشنواره کالاها و محصولات فرهنگی در کردستان ارسال شد

سنندج - ایرنا - مسوول دبیرخانه جشنواره کالاهای فرهنگی استان کردستان گفت: ۵۶ اثر به دبیرخانه جشنواره کالاها و محصولات فرهنگی با عنوان "خه‌لات"(جایزه) ارسال شده است.

عیسی فلاحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اختتامیه جشنواره کالاها و محصولات فرهنگی با عنوان خه‌لات(جایزه) فیروزه در ۱۶ استان کشور از جمله کردستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره با تاکید بر کسب و کارهای فرهنگی، گفتمان سازی تولید و مصرف فرهنگی و شناسایی و ترویج کالاهای فرهنگی اقوام ایرانی برگزار می‌شود، اضافه کرد: این رویداد فرصتی برای ارائه آثار هنرمندان، تولیدکنندگان و کارآفرینان به صورت گروهی و انفرادی است.

مسوول دبیرخانه جشنواره کالاهای فرهنگی استان کردستان با بیان اینکه بخش‌های این جشنواره شامل هدایای فرهنگی، اسباب‌بازی و کسب و کارهای نوین فرهنگی(استارت‌آپ های فرهنگی) است، گفت: شناسایی ظرفیت‌های تولیدات فرهنگی استان از جمله مهمترین هدف برگزاری این جشنواره در استان است.

فلاحی آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره را ۱۰ اسفند خواند و اعلام کرد: در مهلت تعیین شده ۵۶ اثر در بخش‌های مختلف ارسال شده است و داوری هم از فردا ۱۲ اسفند آغاز می‌شود.

وی یادآور شد: یاسر هاشم زاده، کاوه خداکرمی، فاطمه کاویانی، فرهاد حامدی، کوردوان بوستان و یدالله نورایی داوران این دوره از جشنواره "خه‌لات" در استان هستند.

مسوول دبیرخانه جشنواره کالاهای فرهنگی استان کردستان اظهار داشت: آثار ارسال شده در قالب نمایشگاهی در پیاده راه فردوسی سنندج از روز جمعه ۱۵ اسفند به مدت سه روز به نمایش گذاشته می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =