۱۱ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۹
کد خبرنگار: 1203
کد خبر: 84247192
۰ نفر

برچسب‌ها

عنوان دومی تیم منتخب کشتی فرنگی در اوکراین

تهران - ایرنا - تیم منتخب کشتی فرنگی ایران در رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام کشتی‌گیران و مربیان برتر اوکراین نایب قهرمان شد.

به گزارش ایرنا، رقابت‌های بین‌المللی جام مربیان و کشتی‌گیران برتر اوکراین روزهای ۸ تا ۱۰ اسفندماه در شهر کی‌یف پایتخت اوکراین برگزار شد و نمایندگان منتخب کشورمان توانستند ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۳ مدال برنز بدست آورند.

در پایان این رقابت‌ها و در کشتی آزاد تیم پنج نفره ایران توسط «محمدصادق فیروزپور» در وزن ۷۴ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت.

در کشتی فرنگی نیز تیم ۹ نفره کشورمان توسط «علیرضا نجاتی» و «محمدعلی گرایی» در وزن‌های ۶۰ و ۷۷ کیلوگرم به مدال طلا، «سجاد عباس‌پور» و «امین کاویانی‌نژاد» در اوزان ۵۵ و ۷۷ کیلوگرم به مدال نقره و «محمدرضا مختاری»، «مهدی بالی» و «امین میرزازاده» به مدال برنز دست یافت  و در رده‌بندی تیمی نیز تیم ایران پس از گرجستان با ۱۲۵ امتیاز بعنوان دوم رسید.

رده‌بندی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم: ۱- غلام‌جان عبدالله‌یف (ازبکستان) ۲- نودیرجان صفراف (ازبکستان) ۳- بکبولات میرزانظر (قرقیزستان) و محمودجان شاوکاتوف (ازبکستان) ... ۱۸- علی قلی‌زادگان (ایران)
۶۱ کیلوگرم: ۱- احمدنبی گوارزاتیلوف (آذربایجان) ۲- آندری ژلپ (اوکراین) ۳- اکرام‌جان خادجی مرادف (قرقیزستان) و آرمان الویان (فرانسه)
۶۵ کیلوگرم: ۱- علی رحیم‌زاده (آذربایجان) ۲- ارنظر آکماتالیف (قرقیزستان) ۳- توران بایراموف (آذربایجان) و علی‌بیک عثمان‌اف (قرقیزستان)
۷۰ کیلوگرم: ۱- الیاس بک بولاتوف (ازبکستان) ۲- جبرئیل گادجیف (آذربایجان) ۳- اسلام بک اروزبکوف (قرقیزستان) و الکسی بوروتا (اوکراین) ... ۱۴- عرفان الهی (ایران)
۷۴ کیلوگرم: ۱- محمدصادق فیروزپور (ایران) ۲- سنور دمیرتاش (ترکیه) ۳- کاسوم کاسوموف (اوکراین) و گئورگی سولاوا (گرجستان)
۷۹ کیلوگرم: ۱- نیکا کنتچادزه (گرجستان) ۲- رمضان ساری (ترکیه) ۳- ایهور آکولیچ (اوکراین) و بک‌زاد عبدالرحمن‌اف (ازبکستان)
۸۶ کیلوگرم: ۱- سباستین جزیرزانسکی (لهستان) ۲- احمد ماگامایف (بلغارستان) ۳- نورتیلیک کاری‌پبایف (قرقیزستان) و جاورئیل شاپیف (ازبکستان) ... ۱۶- امیرحسین فیروزپور (ایران)
۹۲ کیلوگرم: ۱- ایراکلی متسیتوری (گرجستان) ۲- دانیل پیدلیپینتس (اوکراین) ۳- هوانس مختاریان (ارمنستان) و عمرحاجی محمداف (بلاروس) ... ۱۲- محمد علی تبار (ایران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- سلیمان کارادنیز (ترکیه) ۲- والری آندریتسف (اوکراین) ۳- آلبرت ساریتوف (رومانی) و ماگمد زاکاریف (اوکراین)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱- کامیل کوسیولک (لهستان) ۲- الکساندر خوتسیانیوسکی (اوکراین) ۳- وحید گالیف (آذربایجان) و گیوی ماتچراشویلی (گرجستان)

کشتی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- توگزاری تسورتسومیا (گرجستان) ۲- سجاد عباس‌پور (ایران) ۳- راماز سیلاگاوا (گرجستان) و الهام بهرام‌اف (ازبکستان)
۶۰ کیلوگرم: ۱- علیرضا نجاتی (ایران) ۲- ژولامان شارشنبکوف (قرقیزستان) ۳- گئورگ غریبیان (ارمنستان) و ایوو آنگلوف (بلغارستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- لری آبولادزه (گرجستان) ۲- کرم کمال (ترکیه) ۳- نورسلطان نصیب‌اف (اوکراین) و هراچیا پوقوسیان (ارمنستان)
۶۷ کیلوگرم: ۱- راماز زوئیدزه (گرجستان) ۲- جانی ختسوریانی (گرجستان) ۳- ارام واردانیان (ازبکستان) و آمانتور اسلام‌اف (قرقیزستان) ... ۲۴- دانیال سهرابی (ایران)
۷۲ کیلوگرم: ۱- مالخاز آمویان (ارمنستان) ۲- شماگی بولکوادزه (گرجستان) ۳- محمدرضا مختاری (ایران) و یوری کانکوف (بلاروس)
۷۷ کیلوگرم: ۱- محمدعلی گرایی (ایران) ۲- امین کاویانی‌نژاد (ایران) ۳- ولادمیر یاکوولیف (اوکراین) و دیمیترو پیشکوف (اوکراین)
۸۲ کیلوگرم: ۱- آیونگو ریکادزه (گرجستان) ۲- کارپت چالیان (ارمنستان) ۳- استانیسلاو شافارنکا (بلاروس) و جالگاسبای بردیموراتوف (ازبکستان)
۸۷ کیلوگرم: ۱- سمن نوویکوف (اوکراین) ۲- لاشا گوبادزه (گرجستان) ۳- دانیل الکساندراف (بلغارستان) و رستم آساکولوف (ازبکستان) ۵- رامین طاهری (ایران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- اوزور ژوژوپبکوف (قرقیزستان) ۲- گئورگی میلیا (گرجستان) ۳- مهدی بالی (ایران) و کریل میلوف (بلغارستان)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- جاکوب کاجایا (گرجستان) ۲- زویادی پاتاریدزه (گرجستان) ۳- امین میرزازاده (ایران) و مومین جان عبداله‌یف (ازبکستان)

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =