هفته سرود و نمایش از ۱۶ اسفند آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش از برگزاری هفته سرود و نمایش با شعار هر مدرسه یک سرود، یک نمایش در شبکه شاد از ۱۶ تا ۲۱ اسفندماه خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، علیرضا کاظمی افزود: برنامه هفته سرود و نمایش با همکاری اداره کل فرهنگی هنری و اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) و اجرای سند تحول بنیادین و بر اساس شیوه‌نامه هفته سرود و نمایش باهدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در مدارس و تقویت هویت اسلامی و ایرانی و تقویت روحیه کار تیمی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی در جهت انتقال مفاهیم تربیتی، هفته سرود و نمایش با شعار «هر مدرسه یک سرود، یک نمایش در شبکه شاد» برگزار می‌شود.

کاظمی بابیان این که هفته سرود و نمایش در شرایط کنونی امکانات و برنامه‌ریزی ویژه‌ای را می‌طلبد، افزود: با توجه به شرایط موجود ضمن تأکید بر بهره‌گیری از بستر شبکه شاد و فضای مجازی، برنامه‌های این هفته در سه سطح برنامه‌ریزی و ابلاغ می‌شود.

وی تصریح کرد: سطح اول؛ مدرسه و آموزشگاه؛ سطح دوم؛ ویژه‌برنامه‌های استان / شهرستان / منطقه و سطح سوم: ویژه‌برنامه ملی خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha