دفاع مقدس نگینی درخشان در تاریخ ایران اسلامی است

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در آئین افتتاحیه دوره نظری معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی گفت: دفاع مقدس نگینی درخشان در تاریخ ایران اسلامی است که می‌توانیم از چراغ راه آن بهره‌های زیادی ببریم.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، آئین افتتاحیه دوره نظری معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی با حضور امیر سرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، امیر سرتیپ ناصر آراسته رئیس هیات معارف جنگ شهید سپهبد علی  صیاد شیرازی، حجت الاسلام والمسلمین روشندل رئیس عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی و جمعی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) برگزار شد.

امیر سرتیپ صباحی فرد در این مراسم با بیان اینکه اقتدار و بالندگی کشور مدیون خون شهیدان است، خاطرنشان کرد: هر کدام از شهدا الگو و اسوه های منحصر به فردی برای کشورمان هستند و دفاع مقدس نگینی بخش روشنی از تاریخ ایران اسلامی است که میتوانیم از چراغ راه آن بهره های زیادی ببریم.

وی با تاکید بر اینکه دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) باید همیشه آمادگی جان‌فشانی و خدمت رسانی به ملت شریف ایران اسلامی را داشته باشند، افزود: دانشجویان دانشگاه خاتم الانبیا (ص) قدم در مسیر  بزرگ مردانی گذاشتند که در طول دوران دفاع مقدس حماسه های بی نظیر آفریدند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی تصریح کرد: جنگ تحمیلی تنها جنگی در دویست سال اخیر بود که طی آن هیچ قسمتی از خاک ایران جدا نشد؛ برخی کشورها به دنبال تاریخ سازی برای ملت خود هستند اما دفاع مقدس یک نگین درخشان در تاریخ کشور بزرگ ایران اسلامی است.

امیر سرتیپ آراسته رییس هیات معارف جنگ هم در این مراسم گفت: تمام اساتید معارف جنگ، طی این دوره مطالب خود را با محوریت موضوع بصیرت افزایی به دانشجویان ارائه خواهند داد، حرکت موثر به سمت گام دوم انقلاب، شناخت بصیرت است که امروز ملت ما به آن نیاز دارد

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha