مدیرعامل جدید سازمان هدفمندی یارانه‌ها منصوب شد

تهران- ایرنا- «محمدباقر نوبخت» رئیس سازمان برنامه و بودجه، طی حکمی «امید حاجتی» را به عنوان مدیرعامل جدید سازمان هدفمندی یارانه‌ها منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، مراسم تودیع «محمد حسین صابر» مدیرعامل سابق سازمان هدفمندی یارانه‌ها و «امید حاجتی» مدیرعامل جدید امروز (دوشنبه) با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

مدیرعامل جدید سازمان هدفمندی پیش از این رئیس سازمان برنامه و بودجه اهواز بوده است و با حکم «محمدباقر نوبخت» به این سمت منصوب شد.

پیش از این «محمد حسین صابر» عهده‌دار این مسوولیت بود.

همچنین رییس سازمان برنامه و بودجه در مراسم تکریم صابر و معرفی حاجتی گفت: صابر با وجود کسالتی که داشت با تسلط و به خوبی در این سازمان مدیریت کرده و در پیشبرد اهداف سازمان که در چارچوب اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گام برداشت.

نوبخت افزود:حمایت سازمان هدفمندی یارانه‎‌ها از آحاد مردم در شرایط سخت کرونایی و همچنین فشارهای خارجی و تحریم‌های خصمانه آمریکا، جای تقدیر دارد.

قرار است «محمد صابر» به عنوان مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و نماینده ویژه این سازمان در امور انرژی و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت کند.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور «حاجتی» را  فردی لایق، کاردان و کاربلد معرفی کرد که با در نظر گرفتن جایگاه قبلی به این سمت حساس منصوب شده است.

نوبخت افزود: حاجتی به خوبی از انجام ماموریت‌های گذشته سربلند بر آمده و به پیشینه هدفمندی سازی یارانه‌‎ها و نحوه جمع بندی منابع و هزینه کرد آنها اشراف دارد.

وی ابراز امیدواری کرد: سازمان هدفمندی یارانه ها، در این مرحله خطیرو آزمون بزرگ نیز در احقاق خواسته اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه سربلند باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =