پیروزی درخشان و امید بخش تاتنهام برابر برنلی

تهران-ایرنا- امشب و درجریان رقابت‌های بیست و ششمین هفته لیگ برتر انگلیس، تاتنهام با نتیجه درخشان ۴ بر صفر برنلی را شکست داد تا دست کم به کسب سهیمه لیگ قهرمانان در آینده امیدوار باشد.

به گزارش ایرنا؛ شاگردان «خوزه مورینیو» در این دیدار تقریبا یک طرفه که در ورزشگاه «تاتنهام هاتسپر» برگزار شد، برنلی را با گل های زیاد مغلوب و سه امتیاز این دیدار خانگی را از آن خود کردند.

«گرت بیل» در دقایق ۲ و ۵۵، «هری کین» در دقیقه ۱۲ و «لوکاس مورا» در دقیقه ۳۱ برای اسپرز در این دیدار گلزنی کردند.

مورینیو وتیمش با کسب سه امتیاز این دیدار ۳۹ امتیازی شده و به رده هشتم جدول رده بندی این رقابت ها صعود کردند.

بازیکنان برنلی نگون بخت که یکشنبه شب هجدهمین باخت خود را تجربه کردند نیز با ۲۸ امتیاز جایگاه پانزدهم این جدول را در اختیارخود گرفتند.

بازیکنان تاتنهام برای جبران ناکامی هفته‌های گذشته و همچنین کم کردن فاصله‌شان با صدر جدول رده بندی لیگ جزیره به پیروزی مقابل برنلی به شدت احتیاج داشتند و به همین دلیل از همان ابتدا بر روی دروازه حریف فشار آوردند.

در ادامه بازیکنان برنلی به بازی فیزیکی روی آورده و با فشار بر روی بازیکنان صاحب توپ حملات اسپرز را کاهش دادند.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که روند حرکتی ۲ تیم بدون تغییر بود و تاتنهام همچنان حمله و برنلی دفاع می‌کرد.

در دقایق باقی مانده بازیکنان تاتنهام چندین بار دیگر فرصت گلزنی پیدا کرده اما تلاش آنان منجر به گل های بیشتر نشد در نقطه مقابل شاگردان «شان دایچ» در یکی دو صحنه برروی دروازه «هوگو لوریس» خطراتی را ایجاد کردند اما آنان نیز به گل نرسیدند تا این دیدار در پایان با نتیجه ۴ برصفر به پایان برسد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha