سرمربی فوتبال سپاهان: گل‌گهر تیم تاکتیکی و فنی است

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: تیم گل‌گهر سیرجان در زمین بازی برای دستیابی به موفقیت راهبرد تاکتیکی فوق‌العاده و فنی را اتخاذ می‌کند که باید مراقب بود.

به گزارش ایرنا، محرم نویدکیا عصر روز یکشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش برابر گل‌گهر سیرجان افزود: فردا به طور حتمی بازی سختی را مقابل تیم با کیفیت گل گهر سیرجان خواهیم داشت و باید مراقب باشیم.

وی با بیان اینکه نباید به نتیجه عجیب بازی آخر این تیم با پرسپولیس توجه کرد، افزود: منطق حکم می کند که باید همه دیدارهای قبلی تیم گل گهر رصد کنیم تا به اهدافمان برسیم.

نویدکیا  به تجربه بالای کارد فنی تیم گل‌گهر سیرجان اشاره و اضافه کرد: برای پیروزی در مقابل این تیم باید با تمرکز بالا و تمام توان بازی کنیم چون روز دشواری را خواهیم داشت.

وی ادامه داد :  این بازی برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است که  امیدوارم بازی خوبی ارائه کنیم و هواداران خوشحال شوند.

نویدکیا افزود: گل‌گهر فقط بازی مستقیم انجام نمی دهد در این مورد راهبردهای لازم را برنامه ریزی کردیم که با کمترین اشتباه بازی خوبی ارایه کنیم.

وی با بیان اینکه در نیم فصل دوم تغییراتی در تیمش نخواهد داشت افزود: شاید یک بازیکن اضافه شود، زیاد به فکر تغییرات نیستم ، سه  یاچهار بازیکن رفتند  که بیشتر جنبه انسانی داشت چون کمتر به آن ها بازی رسید و دلم می خواست بتوانند شانس خود را جای دیگر امتحان کنند.

وی افزود: سبحان پسندیده به دلیل سربازی به ملوان انزلی، پاپی به ذوب آهن، دهقانی نساجی مازندران و مهدی کیانی  که هنوز جدایی او قطعی نیست و باید ببینیم چه تصمیمی خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: جای هواداران در ورزشگاه خالی است و تا آنجایی که می توانند مراقب خود باشند تا بیمار نشوند، آنها به ما انرژی مثبت دهند با کمک آنها در آخر فصل نتیجه و رتبه خوبی کسب کنیم.

دیدار تیم‌های فوتبال فولادمبارکه سپاهان اصفهان و گل گهر سیرجان از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال عصر فردا دوشنبه یازدهم اسفند در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود.

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان هم اکنون با هدایت محرم نویدکیا با ۲۸ امتیاز در رده دوم و تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با سرمربی گری امیرقلعه نویی با ۲۲ امتیاز در رده نهم لیگ برتر فوتبال ایران قراردارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha