همه توان پلیس برای مقابله با مخلان نظم و امنیت به کار گرفته شده است

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: امروز همه توان پلیس برای افزایش امنیت شهروندان و مقابله با مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی به کار گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» روز دوشنبه در بازدید از پلیس پیشگیری کرمانشاه اظهار داشت: پلیس پیشگیری نقش بسیار مهمی در کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی دارد به گونه‌ای که اقدامات این مجموعه نقش موثری در کاهش سرقت و دیگر معضلات داشته است.

وی ادامه داد: رضایت شهروندان از مجموعه اقدامات صورت گرفته می‌تواند ملاک خوبی برای عملکرد پلیس باشد و بر همین اساس همه کارکنان پلیس تلاش می‌کنند با جلب رضایت مردم عملکرد خوبی از خود به جا بگذارند.

او تصریح کرد: نیروی انتظامی به جز کشف جرایم، به دنبال پیشگیری از وقوع آنها نیز هست که در این راستا پلیس پیشگیری و زیرمجموعه های آن مانند کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها برنامه‌های لازم را در این خصوص تدارک دیده‌اند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه با اعلام اینکه امروز کرمانشاه جزو استان‌های امن کشور است، گفت: با حضور به موقع پلیس در صحنه‌های مختلف از بسیاری جرایم نیز جلوگیری شده است.

سردار جاویدان در پایان از تلاش‌های رییس و کارکنان پلیس پیشگیری کرمانشاه و همچنین نیروهای مستقر در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها به خاطر تلاش‌های شبانه‌روزی که در راستای ایجاد امنیت جامعه صورت می‌گیرد، قدردانی کرد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۳۲شهر و ۲هزار و ۵۹۰ روستا دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha