۱۰ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۲
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84246397
۰ نفر

برچسب‌ها

براتی: باید به تصمیمات احترام گذاشت

تهران- ایرنا- رییس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال و عضو جدید هیات رییسه، گفت: هر تصمیمی می‌گیرند باید احترام بگذاریم که همین اتفاق هم افتاد.

به گزارش ایرنا، «احمدرضا براتی» پس از انتخابات فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: هر فردی در پست‌های مختلف رای نیاورد به رقیب خودش تبریک گفت و در کمال احترام و متانت برخورد کردند.

رییس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: امیدوارم این رویه در سالیان پیش روی این هیات رئیسه هم ادامه داشته باشد تا بتوانند خدمات کامل و تکالیف قانونی خودشان را انجام بدهند و جوابگوی جامعه فوتبال باشند.

اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال در بخش هیات‌های استانی، باشگاه‌ها و کارشناسان مشخص شدند.

به گزارش ایرنا، در ادامه انتخابات فدراسیون فوتبال،‌ نمایندگان هیات‌های استانی در هیات رییسه انتخاب شدند. در این بخش ۱۱ نفر نامزد شده بودند که در نهایت احسان اصولی رییس هیات فوتبال خراسان رضوی با ۲۵ رای و طهمورث حیدری رییس هیات فوتبال چهارمحال و بختیاری با ۲۳ رای برنده انتخابات شدند.

در بخش نمایندگان باشگاه ها نیز ۱۱ نفر کاندید شده بودند که جواهری مدیرعامل گل گهر و احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال از حضور در هیات رییسه انصراف دادند.

در نهایت بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی و «مهرداد سراجی» مدیرعامل سایپا به عنوان نماینده باشگاه‌ها، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال شدند.

در بخش کارشناسان نیز احمدرضا براتی با ۲۴ رای، خداداد افشاریان با ۲۰ رای و  میرشاد ماجدی ۲۰ به هیات رییسه فدراسیون فوتبال راه پیدا کردند.

 شهاب‌الدین عزیزی خادم به عنوان رییس و شهره موسوی به عنوان نایب رییس سوم فدراسیون فوتبال انتخاب شدند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha