رعایت موارد بهداشتی همچنان بهترین اقدام در جلوگیری از شیوع کروناست

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با وجود آغاز واکسیناسیون در کشور، مردم و مسوولان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید دستورالعمل های بهداشتی و محدودیت ها را همچنان به طور کامل رعایت کنند.

علی مصطفوی روز یکشنبه در اولین جلسه واکسیناسیون کرونا در آذربایجان‌غربی، با قدردانی از تلاش پزشکان و کادر درمانی در ارائه خدمات به بیماران به‌ویژه مبتلایان به کرونا افزود: این قشر در خط اول مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند و بر اساس اولویت‌بندی‌های انجام شده در مرحله اول کادر درمانی و پزشکان به ویژه کادر درمانی بخش آی‌سی‌یو در صف اول دریافت واکسن کرونا قرار دارند.

وی ادامه داد: روند واردات واکسن در کشور آغاز شده و تا زمان تولید واکسن کرونا داخلی ادامه خواهد داشت و این واکسن‌ها بر اساس اولویت‌ها تزریق می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی از رسانه‌ها نیز خواست تا نظیر گذشته مردم را به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ترغیب کنند.

به گزارش ایرنا، تاکنون چهار هزار و ۵۵۵ دوز واکسن وارد آذربایجان‌غربی شده که بخش زیادی از آن به کادر درمان تزریق شده است.

بیش از ۱۱۳ هزار نفر هم در آذربایجان‌غربی به کرونا مبتلا شده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha