شهادت ۴ نیروی الحشد العشائری در استان الانبار عراق

بغداد – ایرنا- یک منبع امنیتی عراقی از شهادت چهار نیروی الحشد الشعائری این کشور در انفجار خودروی بمبگذاری شده در استان الانبار خبر داد.

به گزارش ایرنا، یک منبع امنیتی عراقی به پایگاه خبری بغداد الیوم گفت: انفجار یک خودروی بمبگذاری شده در غرب شهر رمادی در استان الانبار باعث شهادت چهار نیروی الحشد العشائری براساس آمار اولیه شد.
هنوز جزئیات بیشتری در این باره منتشر نشده است.
فعالیت تروریست ها در دو ماهه اخیر در برخی مناطق عراق از جمله استان های الانبار، صلاح الدین، دیاله و کرکوک افزایش یافته است.
افزایش تحرکات تروریست‌ها سبب شده تا نیروهای مسلح عراق بر شدت عملیات خود علیه بقایای گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف این کشور افزوده و در طول پنج هفته اخیر شمار زیادی از سرکردگان تروریست از جمله سرکرده ارشد داعش در عراق موسوم به «جانشین خلیفه و والی عراق» در این گروه را به هلاکت رسانده و شمار دیگری از آنها را بازداشت و مقرها و مخفیگاه های آنها را منهدم کردند که این عملیات همچنان ادامه دارد.
عراق در سال ۲۰۱۷ میلادی پس از سه سال نبرد، پیروزی بر گروه تروریستی داعش را اعلام کرد، اما عناصر و هسته‌های پراکنده این گروه تروریستی هنوز در برخی مناطق استان‌های «دیاله، کرکوک، نینوا، صلاح‌الدین، الانبار و بغداد» فعال هستند.
نیروهای امنیتی عراق برای پاکسازی کامل این مناطق از وجود عناصر تروریستی تلاش می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =