مراسم اختتامیه لیگ‌های کونگ‌فو برگزار شد

تهران- ایرنا- مراسم اختتامیه لیگ‌های فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای‌رزمی، صبح امروز (یکشنبه) با حضور معاونان وزیر ورزش و جوانان در هتل المپیک تهران برگزار شد.

به گزارش ایرنا، فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی لیگ برتر مردان و بانوان امسال را به صورت مجازی در بخش اجرای تکنیک برگزار کرد.

در بخش مردان ۱۸ تیم و در بخش زنان ۱۷ تیم در این مسابقات شرکت داشتند.

بر این اساس، مراسم اختتامیه لیگ‌های مردان و زنان با حضور عبدالحمید احمدی و مهین فرهادی زاد معاونان وزیر ورزش و جوانان در سالن هگمتانه هتل المپیک تهران برگزار شد.

در این مراسم برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، از هر تیم برتر یک نماینده دعوت شده بود و فدراسیون کونگ‌فو به تیم‌های برتر همراه با فنی ترین ورزشکاران، جوایزی اهدا کرد.

ابتدای مراسم چند نفر از رزمی‌کاران فرم‌هایی را اجرا کردند و مستعان دبیر فدراسیون گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال جاری ارائه کرد.

علاوه بر اعضای فدراسیون‌ کونگ فو، نصراله پریچهره رییس اداره ورزش و جوانان استان تهران، محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال، یوسف بهتری رییس فدراسیون انجمن‌های فدراسیون‌های رزمی، علیرضا سهرابیان رییس فدراسیون قایقرانی و علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی نیز به عنوان مهمان در این مراسم حضور داشتند.

در لیگ برتر امسال و در بخش مردان تیم‌های خراسان رضوی، زنجان و کونگ فو توآی همدان اول تا سوم شدند و تیم‌های کمیته پرتوآ، انجمن توآ و هیئت کونگ فو فارس عناوین اول تا سوم لیگ برتر زنان را کسب کردند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =