کارمند قلابی ۳۴۰ میلیارد ریال در ایلام کلاهبرداری کرد

ایلام - ایرنا - رییس پلیس آگاهی ایلام گفت: فردی با معرفی خود به عنوان کارمند یکی از ادارات دولتی ۳۴۰ میلیارد ریال در این استان کلاهبرداری کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ علی مهری روزر یکشنبه اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده تحت عنوان کلاهبرداری فردی که خود را به عنوان کارمند یکی از ادارات دولتی معرفی و از این طریق اقدام به کلاهبرداری مبالغ میلیاردی کرده بود، موضوع بصورت ویژه در دستور کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی ماموران پلیس مشخص شد فرد کلاهبردار این مبلغ را تحت عنوان ساخت و ساز در کشور عراق و تردد افراد از مرز مهران بدون گذرنامه در ایام اربعین از شهروندان دریافت کرده است.

رییس پلیس آگاهی ایلام ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات خاص پلیسی محل اختفای این متهم را کشف و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی موفق وی را دستگیر کردند.

سرهنگ مهری با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات فنی و تخصصی پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرده است، تصریح کرد: متهم به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی از مردم خواست: هیچگاه فریب ظاهر افراد را نخورند و برای هرگونه سرمایه گذاری به موسسات مجاز و قانونی مراجعه کنند و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha