دانشگاه تهران اولین لیگ ملی کسب و کار دانش آموزی را برگزار می‌کند

تهران-ایرنا- دانشگاه تهران در راستای افزایش نشاط و انگیزه در یک فضای رقابتی جذاب و تقویت و رشد توانمندی‌های شناختی وشایستگی های رفتاری و مهارت‌های فردی و اجتماعی اولین لیگ ملی کسب و کار دانش آموزی را برگزار می‌کند.

فرشته امین مدیر باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران گفت: این باشگاه در نظر دارد در راستای افزایش نشاط و انگیزه دانش آموزان در یک فضای رقابتی جذاب، تقویت و رشد توانمندی‌های شناختی و شایستگی های رفتاری و مهارت های فردی و اجتماعی و همچنین آماده سازی آنان برای ورود به بازار کسب و کار، اولین لیگ کسب و کار دانش آموزی را با مشارکت برخی نهادها و سازمان ها برگزار کند.

وی افزود: این رقابت در دو مرحله  برای دانش آموزان مقطع اول و دوم متوسطه برگزار می شود و همزمان با برگزاری مسابقه و بازی و ایجاد یک محیط فرح بخش در شرایط کرونا، آموزش و یادگیری و تقویت توانمندی های آنها نیز مدنظر قرار می گیرد.

مدیر باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران از مزایای حضور در این لیگ را آشنایی دانش آموزان با افراد موفق در مشاغل و حوزه های محتلف کسب و کار، به کارگیری ابزارها و فناوری های نوین آموزشی همچون بازی سازی در راستای ایجاد فضای جذاب و اثر بخش برای یادگیری بهتر و ارایه مشاوره و برنامه توسعه فردی به دانش آموزان عنوان کرد.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه تهران، فازنخست مرحله اول این لیگ در فروردین سال ۱۴۰۰ در راستای توانمندی های دانش آموزان در قالب یک بازی آنلاین برگزار می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد به سایت باشگاه به آدرس  tcs.ut.ac.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن۶۶۹۶۸۰۹۴ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha