محدودیت‌های کرونایی در مرز مهران با جدیت دنبال می‌شود

ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با تاکید بر اینکه محدودیت‌های کرونایی در مرز بین‌المللی مهران با جدیت دنبال می‌شود، گفت: از تعداد ۴۴۴ رپیدتست از افرادی که در این مرز تردد داشته‌اند، هشت مورد مثبت ابتلا به کرونا ثبت شده است.

دکتر جمیل صادقی فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در هفته های اخیر ۵۵۳ تبعه عراقی از طریق مرز مهران خارج و ۲۰۳ ایرانی نیز به کشور عراق سفر کرده اند.

وی تاکید کرد: تعداد ورودی های اتباع عراقی به ایران در هفته های اخیر نیز ۱۴۸ نفر و تعداد ایرانی هایی که به عراق سفر کرده و به ایران بازگشتند نیز ۳۴۸ نفر بوده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به درصد رعایت پروتکل های بهداشتی در استان هم اشاره کرد و یادآور شد: بیشترین درصد رعایت پروتکل های بهداشتی در ماه های بهمن و اسفند در شهرستان بدره و کمترین درصد نیز در شهرستان ملکشاهی ثبت شده است.

به گفته صادقی فر بیشترین درصد رعایت پروتکل های بهداشتی در خصوص آرامستان ها نیز مربوط به شهرستان ایوان و کمترین درصد مربوط به بدره است.

وی با اشاره به میزان رعایت پروتکل ها در رستوران ها افزود: کمترین میزان رعایت در بخش رستوران ها در بهمن و اسفندماه مربوط به بدره و کمترین میزان رعایت در ملکشاهی بوده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیشترین میزان رعایت پروتکل ها در پایانه های برون شهری درماه های بهمن و اسفند را در دهلران و کمترین میزان رعایت را در ملکشاهی و آبدانان اعلام کرد.

صادقی فراضافه کرد: بیشترین رعایت در پایانه های درون شهری در این بازه زمانی نیز مربوط به دره شهر و دهلران بوده و کمترین میزان رعایت نیز مربوط به ایلام و آبدانان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =