اردوی تیم ملی آلیش زنان از نیمه اسفند آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- سرپرست تیم‌های ملی کشتی زنان گفت: اردوی تیم ملی آلیش زنان به منظور حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در قرقیزستان از نیمه دوم اسفندماه برگزار می‌شود.

به گزاش ایرنا، «مونا میرزایی» روز یکشنبه در گفت و گویی درباره برنامه‌های تیم ملی آلیش زنان اظهار داشت: اواخر اردیبهشت ماه رقابت‌های قهرمانی آسیا در قرقیزستان را پیش‌رو داریم و به همین منظور سه مرحله اردو برای زنان آلیش‌کار در نظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: در صورت فراهم شدن شرایط و موافقت فدراسیون کشتی اردوی اول ما به مدت ۸  روز از ۱۶ اسفندماه و با حضور نفرات اول و دوم رقابت‌های قهرمانی کشور در سالن توفیق جهان‌بخت تهران برگزار می‌شود.

سرپرست تیم‌های ملی کشتی زنان تصریح کرد: البته با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرایط قرنطینه و بحث محدودیت اسکان نمی‌توانستیم تعداد بیشتری را به اردو دعوت کنیم.

وی در مورد عملکرد کشتی‌گیران در رقابت‌های قهرمانی کشور تصریح کرد: با توجه به اینکه مسابقات سال‌های گذشته را نیز از نزدیک دیده بودم، به نظرم این رقابت‌ها چه از نظر کمیت و چه از نظر کیفیت بالاتر از دوره‌های قبل بود و زنان آلیش‌کار عملکرد خوبی را از خود به برجای گذاشتند.

میرزایی در پایان خاطرنشان کرد: کشتی زنان در اولویت فدراسیون کشتی است و برنامه‌های آن به صورت مستمر و حمایت ویژه از سوی فدراسیون پیگیری می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =