بیست و پنجمین فن بازار کشور در زنجان راه اندازی شد

زنجان - ایرنا - دبیر شورای شبکه فن بازار ملی ایران گفت: بیست و پنجمین شبکه فن بازار کشور در منطقه زنجان با هدف اتصال عرضه و تقاضای فناوری راه اندازی شد.

به گزارش ایرنا، اکبر قنبرپور شامگاه شنبه در حاشیه افتتاح فن بازار منطقه زنجان در شهرک صنعتی علی آباد زنجان افزود: شبکه ای در کشور ایجاده کرده ایم که جریان عرضه و تقاضای فناوری را به هم متصل کند.

وی اظهارداشت: برای این مهم از طریق ایجاد فن بازارهای منطقه ای و تخصصی کار را شروع کردیم که هر نیاز و تقاضایی در حوزه فناوری کشور وجود داشته باشد در این شبکه منتشر می شود.
دبیر شورای شبکه فن بازار ملی ایران گفت: کسانی که می توانند پاسخگوی این نیازها باشند اعم از شرکت های دانش بنیان و اعضای پارک های علم و فناوری و مرکز رشد می توانند پیشنهاد خود را برای رفع نیاز اعلام کنند.
قنبرپور یادآوری کرد: در حال حاضر در 24 استان این شبکه کار خود را آغاز کرده است و بیست و پنجمین دفتر فن بازار در استان زنجان راه اندازی شد.
وی ادامه داد: امیدواریم راه اندازی این شبکه کمک حال استان شود تا تقاضا و نیازهای صنعتی خود را بهتر برطرف و توانمندی های حوزه فناوری را به خوبی در این دفتر عرضه کند.
دبیر شورای شبکه فن بازار ملی ایران گفت: عمده دلایل رکود برخی از شرکت های دانش بنیان ناشی از منابع مالی و نیاز به سرمایه است.
قنبرپور اظهارداشت: شبکه فن بازار یکی از خدماتی که در استانها ارائه می کند اتصال بین جریان سرمایه گذاری و شرکت های است که نیازمند سرمایه هستند.
وی افزود: نیاز دیگر شرکت های دانش بنیان موضوع بازار است که به حتم از طریق شبکه فن بازار استان زنجان تلاش می شود توانمندی و محصولات این شرکت ها عرضه شود تا در جای جای کشور که به این محصولات نیاز داشته باشند بازارهای جدیدی برای این شرکت ها ایجاد شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha