استارتاپ‌های حوزه سلامت به کمک سرمایه‌گذاران خطرپذیر می‌آیند

تهران - ایرنا - رویداد آنلاین «دوشنبه‌های استارت‌آپی» با هدف جذب سرمایه در حوزه سلامت دیجیتال روز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه جاری با حضور تعدادی از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان این حوزه برگزار می‌شود.

در این رویداد که روز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می‌شود، ۸ استارت‌آپ حوزه سلامت دیجیتال شامل «مام‌هود»، «باکیتنی»، «مای‌تک»، «مجیکاردیو»، «سیواپ»، «فیورگجت»، «آیسا» و «وت‌وینگ» توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند.

همچنین در این رویداد که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود، خدمات این صندوق در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.

شایان ذکر است حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demoday در این رویداد حضور یابند.

به گزارش روز شنبه صندوق نوآوری و شکوفایی، متقاضیان همچنین می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱-۸۶۰۸۸۶۰۹ تماس حاصل کنند.

گفتنی است در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی که عاملان صندوق نوآوری یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند، صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =