پیروزی‌ پرگل مدعیان لیگ برتر فوتسال در هفته سیزدهم

تهران- ایرنا- هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال با پیروزی‌های آسان و پرگل مدعیان لیگ به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال امروز (شنبه) از ساعت ۱۵ با انجام ۶ دیدار و در دو گروه پیگیری شد. در این هفته تیم های مدعی توانستند حریفان خود را به آسانی پشت سر بگذارند.

گروه اول

در پرگل ترین دیدار این هفته تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان موفق شد با ۱۰ گل تیم اهورای بهبهان را شکست دهد. تیم میهمان در این دیدار توانست تنها یک گل به ثمر برساند. گیتی پسند با این برد ۲۴ امتیازی شد و جایگاه خود را در جدول محکم تر کرد.

در دیگر دیدار مهم این گروه تیم های کراپ الوند و مقاومت البرز در مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که در پایان تیم مقاومت توانست میزبان خود را با نتیجه پنج بر یک از پیش رو بردارد. مقاومت با ۲۲ و کراپ با ۱۶ امتیاز جایگاه دوم و سوم را به ترتیب در اختیار دارند.

تیم های شهروند ساری و فردوس قم نیز در این گروه به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت تیم فردوس توانست با نتیجه هفت بر دو میزبانش را شکست دهد. فردوس با این پیروزی ۱۲ امتیازی و در رده چهارم قرار گرفت. ساروی ها نیز با ۹ امتیاز در قعر جدول گروه اول قرار دارند.

گروه دوم

مس سونگون مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال در این هفته به مصاف ایمان شیراز قعرنشین گروه دوم لیگ رفت و در پایان موفق شد میهمان خود را به آسانی و با نتیجه سه بر صفر شکست دهد. مس با این پیروزی ۲۶ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر استحکام بخشید.

تیم فوتسال راگای تهران در این هفته میزبان  فرش آرا مشهد بود که در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده مشهد به پایان رسید. فرش آرا با این برد ۲۳ امتیاز شد و در رده دوم قرار گرفت. راگا نیز با ۱۴ امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

در دیگر دیدار این گروه تیم های فوتسال ملی حفاری و کوثر اصفهان در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم ملی حفاری توانست میهمان خود را با نتیجه ۵ بر ۳ شکست دهد. ملی حفاری ۱۳ امتیازی و کوثر ۱۱ امتیازی شدند و در جدول به ترتیب در رده های پنجم و ششم قرار گرفتند.

تیم‌های شهید منصوری قرچک در گروه اول و  سن ایچ ساوه در گروه دوم در این هفته استراحت داشتند.

هفته چهاردهم و پایانی دور گروهی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال روز جمعه ۱۵ اسفندماه برگزار خواهد شد.

فصل جدید لیگ برتر فوتسال در قالب دو گروه هفت تیمی برگزار می‌شود. این مسابقات به صورت رفت و برگشت است و در نهایت سه تیم برتر هر گروه صعود کرده و با یکدیگر برای قهرمانی رقابت می‌کنند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha