تصادف مرگبار سمند با عابران پیاده در ابتدای ترمینال خاوران تهران

تهران- ایرنا- انحراف از مسیر اصلی یک دستگاه خودرو سمند و برخورد با ۲ عابر پیاده منجر به کشته شدن عابران پیاده در ابتدای ترمینال خاوران تهران شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۷:۰۳ امروز این حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب جاده خاوران، ابتدای ورودی ترمینال خاوران به سامانه ۱۲۵ و بلافاصله ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل حادثه رسیدند و در محل مشاهده کردند که یک دستگاه خودرو سواری سمند به هنگام حرکت و بدلایل نامشخص از مسیر اصلی منحرف و وارد پیاده رو شده است.

وی ادامه داد: ظاهرا این خودرو سمند پس از پیمودن حدود ۲۰ متر در مسیر پیاده رو با دو عابر پیاده برخورد شدیدی کرد و در نهایت پس از برخورد با جداول ستون های پل عابر پیاده در محل متوقف شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: آتش نشانان هر دو عابر پیاده بدحال را تحویل عوامل اورژانس دادند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی مشخص شد که عابر پیاده ۳۸ و ۵۰ ساله در این حادثه بدلیل شدت جراحات وارده جان باخته اند.

به گفته وی، راننده خودرو سمند که مردی ۵۳ ساله نیز بود بدلیل مصدومیت شدید توسط عوامل اورژانس روانه بیمارستان شد.

ملکی علت این تصادف مرگبار را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، ترمینال مسافربری درون شهری خاوران در جنوب تهران واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =