رانندگان به محض دریافت پیامک تخلف به پلیس مراجعه نکنند

کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از رانندگان خواست به محض دریافت پیامک تخلف تردد به پلیس راهور مراجعه نکنند.

سرهنگ غلامعلی شرق روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیامک ارسالی تخلف حدود ۲ هفته برای ثبت در سیستم  زمان می برد و  چنانچه پس از این مدت در سامانه ثبت نشد شاید این پیامک ارشادی بوده و رانندگان  به پلیس راهور مراجعه نکنند.

وی گفت : با توجه به شرایط سخت ویروس کرونا  از مراجعه غیر ضروری به پلیس راهور جدا خودداری شود.

شرق خاطر نشان کرد: کارشناسان پلیس راهور علاوه بر  رسیدگی به تخلفات رانندگی ، ماموریت های دیگری نیز دارند که مراجعه غیر ضروری برخی شهروندان سبب ازدحام خواهد شد.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ۴۳۸ هزار و ۲۵۱ راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه دراین استان اعمال قانون شدند.
«اجرای طرح منع تردد شبانه در استان البرز که از اول آذرماه جاری در استان البرز آغاز شده و همچنان ادامه دارد.»
وی اظهار داشت که با توجه به تصویب کمیته ملی کرونا ، طرح منع تردد از ساعت ۲۱ الی سه صبح در مناطق استان البرز، اجرایی شده و رانندگان متخلف اعمال قانون شدند.
وی یادآورشد : بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت کردند.
رییس پلیس راهور البرز خاطرنشان کرد : رانندگان توجه داشته باشند که دراجرای این طرح دوربین های ثبت تخلف فعال بوده و تخلفات از این طریق به صورت هوشمند ثبت می شود.
شرق افزود: صاحبان اصناف نیز ساعات فعالیت خود را طوری برنامه ریزی کنند که با شروع محدودیت تلاقی نشود که ایجاد ترافیک سنگین و جریمه شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =